Jagiellonia Białystok

Autor: Łukasz Stepaniuk Jagiellonia Białystok

JAGA - jak nie JAGA [WIDEO]

2018-12-15 8:00

Trudno cokolwiek mądrego napisać o piątkowym meczu Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin. Dotychczasowy wicelider piłkarskiej Ekstraklasy dostał porządne lanie od 11-go Zagłębia. Mecz zakończył się wynikiem 0:4. Niestety gdyby miedziowi wykorzystali słabość Jagi mogło być nawet 0:7

Spotkanie zaczęło się od przewagi miedziowych, ale kibice spoglądali na boisko z nadzieją mając w pamięci słowa Arvidasa Novikovasa, który niemal w każdym wywiadzie powtarza, że "Jagiellonia zaczyna grać dopiero w drugiej połowie". Niestety po 45 minutach białostocka drużyna przegrywała już 0:3.

Wypadałoby się trochę poznęcać nad piłkarzami Jagiellonii, ale po co ? W tej rundzie mecze "u siebie" po prostu nie idą. W piątek przed świętami, na dodatek,  wypadało dać gościom kilka prezentów .... cztery, to na tyle dużo by piłkarze Zagłębia mogli się poczuć , że cały poprzedni rok byli grzeczni i zasłużyli na nagrodę.

Słaba gra piłkarzy Jagiellonii w piątkowym spotkaniu, miejmy nadzieję, była spowodowana czwartkowymi uroczystościami z okazji 48 urodzin trenera Ireneusza Mamrota. Jeżeli  była spowodowana innymi czynnikami ... to trzeba przyznać, że walka o tytuł mistrza Polski i tym razem będzie chyba przegrana ;)