Jak okienko w McDonald's. W Sejnach zrobisz zakupy nie wychodząc z samochodu

i

Autor: Drive Market/Facebook Jak okienko w McDonald's. W Sejnach zrobisz zakupy nie wychodząc z samochodu

Jak okienko w McDonald's. W Sejnach zrobisz zakupy nie wychodząc z samochodu

2020-11-05 10:32

Nie obowiązują limity, nie trzeba pilnować dystansu. Zasada działania tego sklepu w Sejnach jest taka sama, jak okienka w restauracjach McDonald's. Klient podjeżdża autem do okienka, zamawia produkty, płaci i otrzymuje zakupy do ręki. To pierwszy w regionie, a może i w Polsce sklep typu "drive thru".

Pandemia koronawirusa radykalnie zmieniła naszą rzeczywistość. Ze względu na zasady bezpieczeństwa, w sklepach obowiązują limity klientów. Należy nosić maseczki i zachowywać dystans. W Sejnach w woj. podlaskim działa sklep, który obsługuje swoich klientów przez okienko. Obiekt powstał pod koniec października. To prawdopodobnie jedyny tego typu sklep w Polsce.

Czytaj też: W woj. podlaskim może powstać nowa restauracja McDonald's

- Wpadłem na to, by może to zrobić tak jak McDonald's robi, gdzieś ta myśl tam była - powiedział dla Polsat News właściciel sklepu. Razem ze wspólnikiem ustalili, że stworzą Drive Market. Obiekt został otwarty pod koniec października.

Powiat sejneński to najmniej doświadczony przez koronawirusa powiat w Podlaskiem. Według ostatnich informacji, w pow. sejneńskim wykryto do tej pory 147 przypadków zakażeń koronawirusem, 50 osób wyzdrowiało, a 1 zmarła. Sejny przez długi czas opierały się epidemii - W Sejnach wszyscy zdrowi. "Czosnek, cebula, kiszona kapusta, ot i cała filozofia"

Konferencja Mateusza Morawieckiego. Nowe OBOSTRZENIA