Jasionówka Kolonia. 4 osoby ranne! Groźny wypadek w Podlaskiem [FOTO]

i

Autor: KPP Sokółka Jasionówka Kolonia. 4 osoby ranne! Groźny wypadek w Podlaskiem [FOTO]

Jasionówka Kolonia. 4 osoby ranne! Groźny wypadek w Podlaskiem [FOTO]

2021-04-08 15:26

Policjanci z Sokółki ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek po południu na drodze wojewódzkiej nr 673. Na wysokości miejscowości Jasionówka Kolonia zderzyły się ze sobą trzy samochody. Cztery osoby zostały ranne. Kierowca lanosa został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Białymstoku.

Do tego groźnego wypadku doszło w czwartek (8 kwietnia) około godz. 13. Na drodze wojewódzkiej nr 673, w rejonie miejscowości Jasionówka Kolonia, zderzyły się ze sobą trzy samochody. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca lanosa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Następnie lanos i volkswagen zderzyły się z oplem - informuje starszy posterunkowy Ewelina Wiśniewska, oficer prasowa KPP w Sokółce.

Tragiczny wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 na Podkarpaciu. Nie żyje jedna osoba

Kierowca lanosa został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Białymstoku, jego dwóch pasażerów zostało zabranych do szpitala w Sokółce. Do szpitala trafiła też pasażerka volkswagena. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu zdarzenia nadal jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych przez miejscowość Jasionówka Kolonia.

Zobacz zdjęcia: Białystok. Pijany kierowca potrącił na pasach 9-latka i jego tatę