Justyna Żak i Paweł Grigoruk w Big Brother. Para z Białegostoku w domu Wielkiego Brata [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-05-02 10:00

Kim jest Justyna Żak i Paweł Grigoruk uczestnicy reality show Big Brother? Para poznała się kilka lat temu. Oboje są popularnymi youtuberami. I oboje są z Białegostoku.

Do domu Wielkiego Brata wszedł kolejny uczestnik: Paweł Grigoruk. 34-letni Paweł jest prywatnie chłopakiem Justyny Żak (26 l.), która jest w Big Brotherze od początku emisji programu. Część internautów zwraca uwagę, że taki ruch ze strony producentów programu jest niesprawiedliwy wobec innych uczestników, którzy od kilku tygodni są izolowani od swoich bliskich. Z kolei inni cieszą się, że w programie pojawi się "nowa twarz".

ZOBACZ ZDJĘCIA

Co ciekawe, zarówno Justyna jak i Paweł jednocześnie brali udział w castingu do programu, ale to Justyna dostała się do reality show. We wtorek białostoczanin przekroczył próg domu Wielkiego Brata i spotkał się ze swoją dziewczyną, której nie widział od ponad czterdziestu dni.

Justynie na pewno przyda się wsparcie ukochanej osoby. Od momentu, gdy w niedzielę dom Wielkiego Brata opuścił Łukasz 26-letnia białostoczanka przeżywała trudniejsze chwile. Wśród uczestników pogłębił się podział na dwie grupy, które ochrzczono "Pato-Gang" oraz "Gang Słodziaków". W tej drugiej grupie jest m.in. Justyna Żak, która narzeka na wulgarne zachowanie pozostałych uczestników programu. Po tym, jak do programu dołączył jej chłopak, Justyna odzyskała dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie.

Pojawienie się w programie nowego uczestnika to w tym momencie najchętniej komentowany temat wśród widzów Big Brothera. Wśród internautów pojawiła się m.in. taka opinia:

"Szczerze??? Bardzo dobrze, że są razem. Wyszły teraz fałszywe osobowości gangu PATOLI. Pasuje do niech ta grupa jak ulał. Myślałam, że tam są ludzie dorośli, ale jak widać zatrzymali się na poziomie dzieci wchodzących w dorosłe życie. Angela i Kuba do domu. Trzymam kciuki za Justynę i Pawła."

Justyna Żak i Paweł Grigoruk są z Białegostoku. Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie główna nagroda w tej edycji Big Brother, ale trzymamy kciuki, że wygra ją właśnie ktoś z białostoczan.

- Poznaliśmy się z Justyną 3 - 4 lata temu. Zanim się zorientowaliśmy, byliśmy w sobie zakochani - powiedział w telewizyjnej wizytówce 34-letni Paweł.

Paweł Grigoruk podobnie jak Justyna jest youtuberem. Jego kanał pod nazwą "Pa Na To" subskrybuje 42 tys. widzów. Tak samo jak Justyna jest weganinem. Para poznała się w momencie, gdy Justyny pracowała w białostockim klubie, którego szefem był właśnie Paweł.

Jeszcze przed wejściem do programu Justyna Żak opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim chłopakiem, w którym napisała szczere miłosne wyznanie: "Od dawna mam poczucie, że jestem niesamowitą szczęściarą! Robię to co kocham, mam niesamowitych przyjaciół i rodzinę, mam Was i... Mam Jego!" - napisała.

Paweł Grigoruk przez wiele lat pracował w białostockich klubach, jako barman, fotograf i menadżer. W pewnym momencie postanowił rzucić pracę i stworzyć własny klub w Białymstoku: klubogalerię "Skrzypiący tapczan." Lokal po około trzech latach został zamknięty. Co w tym momencie robi Paweł? Szczegółów nie znamy, ale na pewno jest m.in. popularnym youtuberem. Co ciekawego możemy znaleźć na jego kanale? "10 powodów, dlaczego od 10 lat nie oglądam telewizji", "Czego uczy nas Zenek Martyniuk?", "Jak to jest być chłopakiem YouTuberki?" czy jeden z ostatnich jego filmów: "Od pracy w rzeźni do pracy w nocnych klubach" - ten epizod ze swojego życia Paweł opowiadał innym uczestnikom reality show już pierwszego dnia po wejściu do Big Brothera. Część z filmów nagrywa wspólnie ze swoją dziewczyną. Para testuje m.in. wegańskie jedzenie czy komentuje bieżące wydarzenia w ich życiu.

Justyna Żak występuje w internecie pod pseudonimem Juszes. Jest weganką. Białostoczanka prowadzi kanał na YouTube, który subskrybuje ponad 240 tys. internautów. Zarówno Pa Na To (Paweł Grigoruk) oraz Juszes (Justyna Żak) znajdują się w naszym artykule, w którym przedstawiamy białostoczan, których warto śledzić w internecie: Białostoczanie na YouTube, Facebooku i Instagramie. Najciekawsze profile, które warto obserwować!

Emisją Big Brother zajmuje się stacja TVN 7. Można go oglądać codziennie o godzinie 20.

Co myślicie o udziale tej białostockiej pary w Big Brother? Piszcie pod tym artykułem lub pod postem na naszym fanpage'u ESKA INFO Białystok.

Polecamy również:

Maxim wypuścił nowy singiel "Pakorabann". Posłuchaj najnowszego utworu białostockiego rapera [WIDEO]

Ramka do robienia zdjęć z napisem "Dumni z Białegostoku" znowu na Rynku Kościuszki

Białostoczanin przeżył poważny wypadek samochodowy. Teraz gra w przejściu podziemnym [WIDEO]