Kamil i Kacper torturowali bezdomnego. Makabryczny opis zbrodni. Nastolatkowie nie mieli litości

i

Autor: KPP Grajewo Kamil i Kacper torturowali bezdomnego. Makabryczny opis zbrodni. Nastolatkowie nie mieli litości

Znęcali się nad bezdomnym

Kamil i Kacper torturowali bezdomnego. Makabryczny opis zbrodni. Nastolatkowie nie mieli litości

2022-11-28 16:28

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców powiatu grajewskiego. 19 i 18-latek w jednym z pustostanów brutalnie pobili bezdomnego mężczyznę i zabrali mu 1,50 zł. Mężczyzna, który przez swoich oprawców był m.in. przypalany, trafił do szpitala.

- Kryminalni z grajewskiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyzn, którzy pobili i okradli 70-latka. Zebrali i zabezpieczyli też materiał dowodowy. Nastolatkowie zostali zatrzymani w swoich domach i trafili do policyjnego aresztu - informuje oficer prasowy. Zwyrodnialcy usłyszeli zarzuty rozboju oraz pobicia skutkującego ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu. Zatrzymani przez policjantów to 19-letni Kamil Ż. oraz 18-letni Kacper T. Z komunikatu prokuratury wynika, że nastolatkowie urządzili bezdomnego prawdziwego piekło. Dramat rozgrywał się przez dwa dni. 8 listopada bili i kopali mężczyznę po całym ciele, przypalali zapalniczką, a następnie zabrali buty. Dzień później wrócili na miejsce i znowu pobili 70-latka. Przypalali zapalniczką włosy oraz jego ciało.

Brutalne pobicie bezdomnego w Grajewie

- Spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia ciała w postaci wylewów krwawych powiek, obu okolic skroniowych, lewej okolicy jarzmowej i szczękowej, rozległego wylewu krwawego prawej kończyny górnej po stronie grzbietowej oraz po stronie dołu łokciowego, wylewu krwawego po stronie grzbietowej lewej kończyny górnej, rozległej odmy podskórnej lewej połowy klatki piersiowej, licznych nieregularnych występujących w różnych miejscach ciała rumieni skóry z jej ubytkami (oparzeniami), powierzchniowej rany ciętej na przedniej górnej powierzchni uda o długości 10 cm, załamania łuski lewej kości ciemieniowej, niewielkiego krwawienia śródczaszkowego, złamania żeber lewych z niewielką odmą opłucną i odmą podskórną, które to obrażenia stanowiły ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci choroby realne zagrażającej życiu - wylicza prokurator. Bandyci ukradli bezdomnemu 70-latkowi... 1,50 zł. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Sonda
Brutalne pobicie bezdomnego. Jaka kara powinna spotkać nastolatków?
Horror w Krakowie. Bandyci chcieli zabić 21-latka w bestialski sposób