Białystok: Tajemnicza śmierć 17-letniego Kamila. Koszmar rozpoczął się w czasie lekcji

2021-12-08 8:34
Kamil nie żyje. Za rok miał mieć maturę. Tragedia w I LO w Białymstoku
Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Kamil nie żyje. Za rok miał mieć maturę. Tragedia w I LO w Białymstoku

Kamil, uczeń III klasy zaczął się źle czuć podczas jednej z poniedziałkowych lekcji w I LO w Białymstoku. 17-latek trafił do szpitala. Kilka godzin później już nie żył. "Składamy szczere wyrazy współczucia łącząc się w bólu z Mamą i Tatą Kamila, Jego Bratem oraz całą Rodziną" - czytamy na stronie szkoły.

Ogromna tragedia w I Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku. Jeden z uczniów podczas poniedziałkowej lekcji źle się poczuł. 17-letni Kamil zaczął wymiotować i tracić przytomność. Jak podaje Radio Białystok, nastolatek zmarł kilka godzin po przewiezieniu do szpitala. Wojciech Zalesko, szef prokuratury rejonowej Białystok-Południe, w rozmowie z rozgłośnią powiedział, że "jedną z hipotez branych pod uwagę jest zatrucie na razie nieustaloną substancją chemiczną". Chłopak interesował się podobno chemią i według ustaleń śledczych miał w swoim domu "wiele różnych odczynników chemicznych". Na stronie internetowej I LO pojawił się przejmujący wpis: "Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego Ucznia, Kolegi i Przyjaciela Kamila z klasy 3M1. Składamy szczere wyrazy współczucia łącząc się w bólu z Mamą i Tatą Kamila, Jego Bratem oraz całą Rodziną. Przytulamy do serca Wychowawczynię i wszystkich Uczniów klasy 3M1. Bądźmy razem… - Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Białymstoku".

Zobacz też: Zabłudów. Profesor doznał zawału, jego żona utopiła się. Horror nad basenem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zobacz zdjęcia: 16. rocznica katastrofy autokaru pod Jeżewem. Wśród ofiar uczniowie I LO w Białymstoku

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Maturzyści z Białegostoku pielgrzymowali do Częstochowy. 16. rocznica katastrofy autokaru pod Jeżewem. Białystok pamięta.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE