Kierowca TIR-a rzucał przedmiotami w jadące obok BMW. Straty na 15 tys. złotych [WIDEO]

i

Autor: KPP Sokółka Kierowca TIR-a rzucał przedmiotami w jadące obok BMW. Straty na 15 tys. złotych [WIDEO]

Kierowca TIR-a rzucał przedmiotami w jadące obok BMW. Straty na 15 tys. złotych [WIDEO]

2022-05-30 14:19

Działo się to na trasie Białystok - Augustów. Mężczyzna kierując ciężarowym renault rzucał przez okno różnymi przedmiotami w jadące obok bmw. 34-letni kierowca, obywatel Bułgarii, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę (29.05) około godz. 16. Sokólscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że z Białegostoku w stronę Augustowa jedzie ciężarowe renault, którego kierowca rzucał przedmiotami w jadące obok bmw. Na jednym z parkingów w Korycinie policjanci zauważyli wskazany pojazd. - Na miejscu był również poszkodowany. Mężczyzna powiedział, że jechał jedną z ulic w Białymstoku i w pewnym momencie zauważył, jak jadąca za nim ciężarówka zjechała na prawy pas. Kiedy pojazdy zrównały się kierowca renault zaczął rzucać w bmw różnymi przedmiotami między innymi butelką - informuje oficer prasowy policji w Sokółce. Ustalono, że ciężarówką kierował 34-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna nie wyjaśnił policjantom swojego zachowania. W bmw została uszkodzona przednia szyba, prawe przednie drzwi i prawy reflektor. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 15 tysięcy złotych. Obywatel Bułgarii trafił do policyjnego aresztu i wkrótce usłyszy zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Pościg za piratem drogowym w centrum Białegostoku. Autem przez Rynek Kościuszki! Nagrała go kamera monitoringu

Sonda
Spotkałeś się z agresją na drodze?
Kierowca TIR-a rzucał przedmiotami w jadące obok BMW. Straty na 15 tys. złotych