Klub studencki CoNieCo zaprasza na przegląd kapeli studenckich. Można się zgłaszać

i

Autor: mat. prasowy Klub studencki CoNieCo zaprasza na przegląd kapeli studenckich. Można się zgłaszać

Klub studencki CoNieCo zaprasza na przegląd kapeli studenckich. Można się zgłaszać

2019-03-13 17:59

Zapraszamy na przegląd kapel studenckich. Koncert konkursowy odbędzie się 5 kwietnia na scenie Klubu Studenckiego "CoNieCo" w Białymstoku.

Na razie organizatorzy czekają na zgłoszenia artystów. Warunkiem uznania kapeli za studencką jest minimum jeden student w składzie.

Czytaj także: Daniel M. pędził swoim mercedesem ponad 200 km/h na S8. Pochwalił się tym na Instagramie [WIDEO]

Chętni do udziały w konkursie powinni wysłać wiadomość na adres coniecoklub@gmail.com, w treści podając:

  • skład kapeli
  • rider techniczny
  • gatunek muzyczny, na którym opiera się repertuar
  • miasto, w którym studiujecie
  • adres email, numer telefonu
  • mile widziane będą nagrania

- Najlepiej jakby były w nieskompresowanych formatach np. .wav, ze studia, ewentualnie nagrania z koncertów - informują organizatorzy. - Jeśli ma być to video, musi być dobrej jakości z wyraźnym dźwiękiem. Jeśli nie macie nagrań, nie ma problemu - prosimy o wspomnienie o tym w swoim zgłoszeniu, nasza ekipa skontaktuje się z wami celem ustalenia terminu próby, byśmy mogli Was posłuchać.

Zwycięski zespół otrzyma możliwość wystąpienia na tegorocznych Medykaliach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zgłoszenia są przyjmowane do 15.03.2019, do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 19.03.2019 o godzinie 20. Koncert konkursowy odbędzie się 5 kwietnia  w Domu Studenta 1 przy ul. Akademickiej 3 (wejście od Zaherów).

Klub "CoNieCo" jest jedną z najstarszych organizacji działających przy Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Narodził się w 1958, czyli 8 lat po założeniu uczelni

ZOBACZ WIDEO: Tulia jedzie na Eurowizję