Daniel M. pędził swoim mercedesem ponad 220 km/h na S8. Pochwalił się tym na Instagramie [WIDEO]

i

Autor: Instagram/Daniel M. Daniel M. pędził swoim mercedesem ponad 220 km/h na S8. Pochwalił się tym na Instagramie [WIDEO]

Daniel M. pędził swoim mercedesem ponad 200 km/h na S8. Pochwalił się tym na Instagramie [WIDEO]

2019-02-18 13:22

Daniel M. wrzucił do internetu filmik, w którym chwali się z jaką prędkością jeździ swoim luksusowym mercedesem. Dopuszczalna prędkość poruszania się na drodze ekspresowej dwujezdniowej wynosi 120 km km/h. Syn króla disco polo jechał ponad 200 km/h.

ZOBACZ WIDEO:

Ponad 200 km/h na S8? Było to na drodze ekspresowej z Warszawy do Białegostoku. Każdy mógł zobaczyć "wyczyn" 30-letniego syna króla disco polo. Filmik pojawił się na instagramowym profilu Daniela M., który obserwuje ponad 30 tys. osób. Nagranie zauważyli również reporterzy Super Expressu.

Zobacz także: Daniel M. ma córkę. Zobacz zdjęcia!

Mieszkający w Wasilkowie Daniel M. jeździ Mercedesem AMG C43 4MATIC. Luksusowe auto dostał od ojca z okazji swojego ślubu. Auto rozpędza się do 100 km/h w 4,7 sekundy. Cena bazowego modelu takiego mercedesa zaczyna się od około 300 tys. złotych.

Czytaj także: Daniel M. obraża białostocką policję. "Pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci" [WIDEO]

Jak informuje Super Express, to nie pierwsze "drogowe kłopoty" 30-letniego Daniela M.

- W czerwcu ubiegłego roku został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu - czytamy na SE.pl - Mężczyzna miał zapłacić grzywnę w wysokości 3 tysięcy złotych, a także dostał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez trzy lata.

Sprawa została zawieszona, a Daniel zażądał, aby ze sprawy sądowej wyłączyć przewodniczącego składu orzekającego.

 Daniel jest od niedawna szczęśliwym ojcem. Urodziła mu się córeczka, którą razem z żoną Eweliną nazwali Noemi.