Łomża. Kobieta 1,5 rocznym synkiem zrobiła to bez zawahania. Grozi jej więzienie

i

Autor: KMP Łomża Łomża. Kobieta 1,5 rocznym synkiem zrobiła to bez zawahania. Grozi jej więzienie

Policjanci szybko ją namierzyli

Łomża. Kobieta z 1,5 rocznym synkiem zrobiła to bez wahania. Grozi jej więzienie

2023-07-15 17:59

Policjanci w zaledwie kilka minut namierzyli podejrzanych o kradzież w jednym ze sklepów na terenie Łomży (woj. podlaskie). Kobieta i mężczyzna ukradli warte ponad 2 tys. zł elektronarzędzia, które ukryli wózku dziecięcym. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do tej sytuacji doszło w czwartek (13.07) około godz. 17. Policjanci z Łomży otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów doszło do kradzieży. - Według zgłoszenia kradzieży dokonała para z dzieckiem w wózku. Już po kilku minutach łomżyńskim patrolowcom udało się zatrzymać osoby odpowiadające rysopisowi. Łupem złodziei padły elektronarzędzia - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Okazało się, że podejrzani schowali przedmioty... pod wózek dziecięcy i wyszli ze sklepu. Ukradli rzeczy warte ponad 2500 złotych. - Szybko wyszło na jaw, że mają oni również związek z innymi kradzieżami na terenie miasta. Podczas przeszukania w ich mieszkaniu ujawniono inne skradzione przedmioty - dodaje oficer prasowy, Dodatkowo okazało się, że zatrzymany 42-latek jest poszukiwany do odbycia kary 64 dni pozbawienia wolności za wcześniejsze tego typu przestępstwa.

31-latka oświadczyła, że ukradła wiertarkę, bo chciała zamontować półkę w pokoju syna. Oboje zostali zatrzymani w policyjnym areszcie i usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

1,5 roczny syn kobiety został przekazany pod opiekę rodzinie.

Sonda
Łomża. Czy czujesz się bezpiecznie w Łomży?
Wandal z Łomży zniszczył trzy samochody. Straty na kilka tysięcy