Kobieta chciała ominąć zwierzę na drodze. Dwie osoby ranne w wypadku koło Bielska Podlaskiego

i

Autor: KPP Bielsk Podlaski Kobieta chciała ominąć zwierzę na drodze. Dwie osoby ranne w wypadku koło Bielska Podlaskiego

Kobieta chciała ominąć zwierzę na drodze. Dwie osoby ranne w wypadku koło Bielska Podlaskiego

2022-05-18 10:49

Policjanci z Bielska Podlaskiego ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę na drodze wojewódzkiej numer 689. Wypadek prawdopodobnie zapoczątkowała sarna, która nagle pojawiła się na drodze. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do tego wypadku doszło w środę (18.05) na drodze wojewódzkiej nr 689 między miejscowościami Bielsk Podlaski - Hołody. Zgłoszenie o wypadku policjanci otrzymali około godz. 9:20. - Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca dodgem omijając leśne zwierzę wjechała do rowu. Jej auto dachowało. Kierowca samochodu dostawczego uderzył z kolei w pojazd, który zatrzymał się przed nim w miejscu zdarzenia - informuje komisarz Agnieszka Dąbrowska, oficer prasowa policji w Bielsku Podlaskim. Do szpitala trafiła 43-latka kierująca dodgem i 45-letni kierowca auta dostawczego. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Czytaj też: Tesla roztrzaskała się na polu w gminie Raczki. To cud, że kierowca przeżył [ZDJĘCIA]

Groźny wypadek przy autostradzie A4 na Dolnym Śląsku
Sonda
Czy na drogach woj. podlaskiego jest bezpiecznie?