Koronawirus na Podlasiu. Białystok: Jedzenie na dowóz. Zobacz, gdzie zamówisz obiad

i

Autor: Pixabay Koronawirus na Podlasiu. Białystok: Jedzenie na dowóz. Zobacz, gdzie zamówisz obiad

Koronawirus w Białymstoku. Jedzenie na dowóz. Zobacz, gdzie zamówisz obiad

2020-03-19 6:47

Koronawirus: Gdzie w Białymstoku jedzenie na dowóz? W Białymstoku, tak jak we wszystkich miastach w Polsce, wprowadzono wiele rozwiązań, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Nie działają kina, muzea, teatry i inne obiekty kultury. Zamknięte są także galerie handlowe, restauracje i puby. Otwarte są jedynie tylko te lokale gastronomiczne, które oferują jedzenie na wynos lub na dowóz.

W związku z epidemią koronawirusa w całym kraju panuje wyjątkowa sytuacja. Ministerstwo Zdrowia apeluje, żeby bez powodu nie wychodzić z domu i najbliższe dni/tygodnie potraktować jako kwarantannę. W ten sposób ograniczymy ewentualne rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Czytaj też: Koronawirus dotarł na Podlasie. Zarażony mężczyzna to muzyk zespołu black metalowego

Czytaj też: Koronawirus w Białymstoku. Kolejny przypadek COVID-19. To młoda kobieta

Urząd Miejski w Białymstoku stworzył listę białostockich lokali gastronomicznych, oferujących sprzedaż posiłków na wynos lub z dowozem do domu. Kolejne firmy mogą się zgłaszać pisząc na adres dks@um.bialystok.pl. Szukacie restauracji, z której możecie zamówić jedzenie z dostawą do domu? Sprawdźcie!

Czytaj też: Masz grypę czy koronawirusa? Zobacz, jakie są podobieństwa i różnice

Czytaj też: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Białystok: Jedzenie na dowóz. Zobacz, gdzie zamówisz obiad

Litery D/W oznaczają, jaką formę sprzedaży posiłków oferuje dany lokal. D - dowóz do domu, W - posiłek trzeba odebrać osobiście i zabrać do domu. Nie wiesz, jakie menu oferuje dana restauracja? Wybierz lokal najbliżej Twojego miejsca, sprawdź na stronie internetowej lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

Inspektor sanitarny o kwarantannie