Śmiertelny wypadek na S8. Motocyklista wjechał prosto na tira

i

Autor: Michał Kozłowski/Super Expres

Śmierć na drodze

Koszmarny wypadek na S8 na Podlasiu! Motocyklista wjechał pod prąd, prosto na tira [ZDJĘCIA]

2022-09-17 11:23

Tragiczny wypadek na S8 w województwie podlaskim. Na terenie miejscowości Jeżewo Stare doszło do zderzenia ciężarówki z motocyklistą. Niestety jest ofiara śmiertelna. Kierowcy musza się liczyć z olbrzymimi utrudnieniami!

Tragiczny wypadek w miejscowości Jeżewo Stare

Śmiertelny wypadek na S8 na Podlasiu miał miejsce w sobotę (17.09.2022 r.) ok. godziny 9:30. Do tragedii doszło na terenie miejscowości Jeżewo Stare (powiat białostocki, gmina Tykocin). - Zderzyły się pojazd ciężarowy z motocyklem, 1 osoba zmarła. Zablokowane są 2 pasy jezdni w kierunku Białegostoku, objazd wyznaczono przez Zambrów - przekazał dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Motocyklista zawrócił na drodze ekspresowej i jadąc "pod prąd" zderzył się czołowo z ciężarówką. Mężczyzna nie przeżył tego zderzenia. Kierowca tira był trzeźwy - przekazują przedstawiciele KMP w Białymstoku. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Policjanci z Białegostoku uratowali mężczyznę, który podciął sobie nadgarstek

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia. Do kierowców nie tylko z regionu apelujemy o zachowanie ostrożności. Podczas weekendu pogoda nie będzie nam ułatwiać zadania. Warto zdjąć nogę z gazu i zadbać o odpowiedni poziom koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu