Korycin-Wypychy. Wybuch gazu w domu jednorodzinnym

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz / Super Express Korycin-Wypychy. 5-osobowa rodzina straciła dom po wybuchu gazu. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym 5-letni chłopiec

Kruszewo-Wypychy. Wybuch gazu zniszczył dom 5-osobowej rodzinie. Trzy osoby trafiły do szpitala [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-02-25 14:53

Wybuch gazu był przyczyną zawalenia się dachu w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Kruszewo-Wypychy na Podlasiu. Trzy osoby zostały ranne, w tym 5-letni chłopiec, który wraz z mamą śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w miejscowości Kruszewo-Wypychy. W wyniku wybuchu gazu runął dom, w którym mieszkała 5-osobowa rodzinna. Dwóch spośród domowników nie było w tym czasie w budynku. Jak przekazał nam kpt. Wojciech Sokołowski, zastępca dowódcy JRG w Wysokiem Mazowieckiem, po przybyciu na miejsce pierwszy zastępów straży pożarnej, na zewnątrz znajdowała się około 30-letnia kobieta z 5-letnim chłopcem. W środku, pod gruzami, wciąż uwięziona była starsza pani. Cały czas był z nią kontakt. Strażacy wyciągnęli ją na zewnątrz i przekazali ratownikom medycznym. Wszystkie 3 osoby zostały przetransportowane do szpitala - ich życiu, jak przekazały służby ratunkowe, nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia mógł być wybuch gazu - przekazała nam Anna Zaremba, oficer prasowa KPP w Wysokiem Mazowieckiem.

Dom nie nadaje się do zamieszkania. Pomoc rodzinie zaoferowali już sąsiedzi i wójt gminy Sokoły.

Czytaj też: Emilia Korolczuk promienieje w ciąży! Zobacz jak teraz wygląda gwiazda "Rolnicy. Podlasie"! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Korycin-Wypychy na Podlasiu. 5-osobowa rodzina straciła dom po wybuchu gazu. Cudem nikt nie zginął