34-letnia Emilia Korolczuk zachwyca! Jest w 5. miesiącu ciąży.

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz 34-letnia Emilia Korolczuk zachwyca! Jest w 5. miesiącu ciąży.

Emilia Korolczuk promienieje w ciąży! Zobacz jak teraz wygląda gwiazda "Rolnicy. Podlasie"! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-25 11:49

Emilia Korolczuk, 34-letnia bohaterka programu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie", jest w 5. miesiącu ciąży. Gwiazda stacji Fokus TV zdradziła nam, że czuje się dobrze i nie narzeka na żadne poważne dolegliwości ciążowe. My musimy dodać, że 34-latka promienieje w ciąży! Zobacz jak teraz wygląda gwiazda "Rolnicy. Podlasie"!

Emilia Koroczuk już wkrótce zostanie mamą! Termin porodu jest wyznaczony na 3 czerwca. Sympatyczna gwiazda programu "Rolnicy. Podlasie" nazwie swoją córeczkę Laura. To piękne imię wybrał ojciec dziecka, z którym Emilia umówiła się, że jeżeli będzie chłopiec to imię wybierze ona, a jak dziewczynka to on. Partnerem rolniczki ze wsi Laszki koło Zabłudowa jest 35-letni Karol, z którym zna się praktycznie od dziecka. Mieszkają razem od czerwca 2020 roku w domu Emilki, w którym jest jeszcze jej 82-letnia babcia. Kilka dni temu odwiedziliśmy ich w domu w Laszkach i jako pierwsi w Polsce podaliśmy szczęśliwą wiadomość, że gwiazda "Rolnicy. Podlasie" spodziewa się dziecka. Emilia Korolczuk w błogosławionym stanie wygląda pięknie! Widać, że jest szczęśliwa i z niecierpliwością czeka na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Wygląda urzekająco, o czym możecie się przekonać oglądać nasze zdjęcia i wideo. Kobieta nie narzeka też na zdrowie. - Nie rozumiem, że niektóre kobiety narzekają, gdy są w ciąży - powiedziała. - W moim przypadku pierwsze pół roku to praktycznie zero dolegliwości. Czasem troszkę łapię zadyszkę, ale naprawdę czuje się bardzo dobrze.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Jako że Emilia Korolczuk jest w ciąży, jej partner przejął od niej część obowiązków w gospodarstwie. - Karol świetnie sobie radzi w gospodarstwie, naprawdę jestem w szoku, że tak się zaaklimatyzował. Nawet odebranie porodu krowy czy kozy to dla niego żaden problem - zachwala partnera Emilia i dodaje: - Bardzo dba o zwierzaki. Emilia i Karol znają się od dziecka. Chodzili do jednej szkoły, a nawet grali razem w piłkę. - Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi - dodaje gwiazda "Rolnicy. Podlasie".

Czytaj też: Co ze ślubem Emilii z "Rolnicy. Podlasie"? Mocna deklaracja. Babcia nie jest zadowolona [ZDJĘCIA, WIDEO]

"Rolnicy. Podlasie" to hitowy serial dokumentalny telewizji Fokus TV. Bohaterami programu są rolnicy z woj. podlaskiego. Widzowie mogą oglądać ich podczas codziennych obowiązków, a także mają szansę przekonać się, jak wygląda prawdziwe życie na wsi. Do tej pory stacja wyemitowała 2 serie "Rolnicy. Podlasie". Właśnie trwają zdjęcia do trzeciej serii. Jej premiera zaplanowana jest na niedzielę 14 marca na godz. 20. W 3. sezonie serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" na widzów czeka mnóstwo emocji. Wciąż będziemy śledzić losy Gienia i Andrzeja z Plutycz, Emilki, Tomka z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz. Pojawią się też zupełnie nowi bohaterowie. Wiemy już, o czym dokładnie będzie pierwszy odcinek nowego sezonu: Andrzej spróbuje dosiąść rumaka. Jurek zawiezie 3 ogiery na wystawę w Szepietowie. "Rolnicy. Podlasie". Zobacz, co się stanie w 1. odcinku 3. sezonu

ZOBACZ ZDJĘCIA: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk PROMIENIEJE w ciąży! Zobacz zdjęcia!