Kryzys na granicy. Ciało Syryjczyka pod Wólką Terechowską! Duża grupa migrantów próbowała przekroczyć granicę

i

Autor: MON/ policja.gov.pl Kolejna przykra informacja dotycząca kryzysu na granicy. Ciało ok. 20-letniego Syryjczyka znaleziono pod Wólką Terechowską, zdj. ilustracyjne

Kryzys na granicy. Ciało Syryjczyka pod Wólką Terechowską! Duża grupa migrantów szturmowała granicę

2021-11-13 9:07

Kolejna tragiczna informacja dotycząca kryzysu na granicy. Ciało ok. 20-letniego Syryjczyka znaleziono pod Wólką Terechowską - poinformowała podlaska policja. Zwłoki mężczyzny ujawniono w piątek, a jak dodają mundurowi, duża grupa migrantów próbowała w nocy przekroczyć granicę polsko-białoruską, również pod Wólką Terechowską. Mieli zniszczyć ogrodzenie.

Kryzys na granicy. Ciało Syryjczyka pod Wólką Terechowską! Duża grupa migrantów próbowała przekroczyć granicę

Kolejna ofiara kryzysu na granicy. Jak informuje PAP, ciało ok. 20-letniego Syryjczyka znaleziono w piątek pod Wólką Terechowską. Zwłoki mężczyzny znalazł między drzewami pracownik zakładu usług leśnych. Interweniujący na miejscu funkcjonariusze Podlaskiej Policji znaleźli przy zmarłym dokumenty. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu młodego Syryjczyka - nie można było tego jednoznacznie ocenić po oględzinach, dlatego ciało mężczyzny zabezpieczono na potrzeby sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej. Z kolei w nocy z piątku na sobotę (z 12 na 13 listopada), również pod Wólką Terechowską, duża grupa migrantów próbowała przekroczyć granicę polsko-białoruską, ale udaremnili to policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej.

- Grupa ok. 100 osób po stronie białoruskiej miała uszkodzić ogrodzenie. Na miejsce pojechało kilkudziesięciu policjantów. Osoby po stronie białoruskiej na widok policjantów żołnierzy i funkcjonariuszy SG, uciekły w głąb lasu - podała podlaska policja, którą cytuje PAP.

Czytaj też: Kryzys na granicy. Ciało młodego Syryjczyka pod Wólką Terechowską! [RELACJA NA ŻYWO]

Czytaj też: Kryzys na granicy. Próbowano oślepić polskich funkcjonariuszy! Atak ze strony białoruskich służb?

Sonda
Czy popierasz pomysł budowy muru na granicy z Białorusią?
Express Biedrzyckiej - Marek Biernacki: Boję się tego kryzysu. Na granicy może polać się krew