Kulisy serialu Rolnicy. Podlasie. Zobacz wyjątkowe zdjęcia z planu [WIDEO]

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Kulisy serialu Rolnicy. Podlasie. Zobacz wyjątkowe zdjęcia z planu [WIDEO]

Kulisy powstawania serialu Rolnicy. Podlasie. Zobacz wyjątkowe zdjęcia z planu [WIDEO]

2021-08-13 7:03

Odwiedziliśmy gospodarstwo Agnieszki i Jarka z Bronowa (woj. podlaskie), aby zobaczyć jak powstaje najpopularniejszy serial dokumentalny w Polsce. Obserwowaliśmy ekipę filmującą podczas ich pracy. Zobaczcie, jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie. Tych zdjęć nie zobaczycie nigdzie indziej!

Rolnicy. Podlasie to oryginalna produkcja telewizji Fokus TV. Obecnie trwa emisja trzeciej serii tego popularnego serialu dokumentalnego. Bohaterami każdego odcinka są rolnicy z woj. podlaskiego. Widzowie mogą oglądać ich podczas codziennych obowiązków, a także mają szansę przekonać się jak wygląda prawdziwe życie na wsi: uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Nie brakuje również wątków osobistych, często bardzo smutnych. Absolutnymi gwiazdami serialu są Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Emilka ze wsi Laszki. Sympatię widzów zdobyli również pozostali bohaterowie: Natalia i Michał z Haciek, Monika i Tomek z Pokaniewa, Agnieszka i Jarek z Bronowa oraz Maciek z Kundzicz. Jesteście ciekawi jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie? Tylko u nas znajdziecie wyjątkowe wideo i zdjęcia zza kulis. Towarzyszyliśmy ekipie filmującej, podczas nagrywania odcinka w gospodarstwie Agnieszki i Jarka w Bronowie (nie był jeszcze emitowany w telewizji). Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. Nerwowo w Plutyczach. Gienkowi pomoże Jarek i Agnieszka

Zobacz jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie

Nowe odcinki serialu Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Co ciekawe, 45 minutowy program nie jest przerywany reklamami. Wcześniej są emitowane powtórki. W kwietniu Wirtualne Media podały, że każdy odcinek nowej serii ogląda średnio 1 mln widzów.