Zaginął 20-letni mieszkaniec Łap. Maciek wyjechał z domu fiatem punto

i

Autor: KMP Białystok Zaginął 20-letni mieszkaniec Łap. Maciek wyjechał z domu fiatem punto

Zaginął 20-letni mieszkaniec Łap. Maciek wyjechał z domu fiatem punto

2022-02-17 15:36

Policjanci poszukują zaginionego 20-letniego Macieja. Mieszkaniec Łap koło Białegostoku w środę wyjechał samochodem ze swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 20-latka.

AKTUALIZACJA: W piątek (18.02.22) około godz. 13 policja poinformowała, że Maciek został odnaleziony.

Wcześniej pisaliśmy:

Policjanci z Łap (woj. podlaskie) poszukują 20-letniego Macieja L.. Mężczyzna w środę w nocny wyjechał ze swojego domu białym fiatem punto w nieznanym kierunku. 20-latek do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis zaginionego mężczyzny: 192 centymetrów wzrostu, muskularna budowa ciała, brązowe oczy, jasne, krótkie włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne dresowe spodnie, ciemną bluzę z kapturem, czarną kurtkę z kapturem, białe sportowe buty. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje dotyczące miejsca jego przebywania proszone są o kontakt telefoniczny z numerem alarmowy 112 lub z Komisariatem Policji w Łapach pod numerem telefonu  47 712 42 12 .

Od 29 grudnia trwają poszukiwania Jakuba Szerszniewa (17 l.) ze wsi Kupiski Stare, piłkarza młodzieżówki ŁKS Łomża. Chłopak wyszedł na spacer do lasu i na wał nad rzeką Narwią i wszelki ślad po nim zaginął. Dotychczasowe zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Więcej tutaj: Tajemnicze zaginięcie młodego piłkarza. Jakub wyszedł na spacer i ślad po nim zaginął

Pogrzeb Ewy. Zginęła z rąk kochanka
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?