Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać transmisje TV i ONLINE? [WIDEO]

i

Autor: Łukasz Stepaniuk Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać transmisje TV i ONLINE? [WIDEO]

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać transmisje TV i ONLINE? [WIDEO]

2019-04-03 12:40

W środę wieczorem zmierzą się ze sobą mistrz i wicemistrz Polski. Legia Warszawa vs. Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać to spotkanie? Mecz pokaże Telewizja Polska.

​Sezon zasadniczy ekstraklasy zbliża się do finiszu. Do rozegrania zostały już tylko trzy kolejki. Jagiellonię Białystok czeka walka o pozostanie w grupie mistrzowskiej. Białostocki zespół zajmuje obecnie szóstą lokatę w tabeli i ma zaledwie punkt przewagi nad bezpiecznym miejscem. W środę Jagę czeka ciężka przeprawa, bo przy Łazienkowskiej zagrają z Legią Warszawa. Mimo, że w białostockim zespole jest masa kontuzji, to nasi piłkarze jadą do stolicy po zdobycz punktową.

Posłuchajcie, co na temat meczu z Legią mówi obrońca Jagiellonii Jakub Wójcicki:

Legia Warszawa ma pięć punktów straty do lidera, a Jagiellonia - piętnaście. Oba zespoły przeżywają w tym momencie trudniejsze chwile. Po weekendowej porażce Legii z Wisłą Kraków (0:4) drużyna z Warszawy zwolniła trenera Ricarda Sa Pinto. Do końca sezonu trenerem Legii ma być Aleksandar Vuković, jej były piłkarz. Serb z polskim obywatelstwem tymczasowo prowadzi zespół już po raz trzeci, a po raz drugi w tym sezonie.

W Jagiellonii Białystok nie zagra Mila Savkovic oraz Arvydas Novikovas. Nie zagra także Stefan Scepović, który zerwał więzadła krzyżowe i będzie pauzował pół roku.

W Legii Warszawa nie zagra zawieszony Cafu, kontuzje leczą Dominik Nagy i Inaki Astiz, Radosław Majecki walczy z czasem, by być w pełni sił, a Jarosław Niezgoda dopiero wraca do gry po długiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi.

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białymstok w TV od godziny 20:30. Transmisje ze spotkania przeprowadzi TVP 1. W internecie mecz do obejrzenia będzie na sport.tvp.pl