Łomża. Bracia przeżyli w lesie piekło. Sprawcy nie mieli litości

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Łomża. Bracia przeżyli w lesie piekło. Sprawcy nie mieli litości. Zdjęcie ilustracyjne.

Łomża. Bracia przeżyli w lesie piekło. Sprawcy nie mieli litości

2021-12-13 14:23

Dramat rozegrał się w środku nocy w lesie niedaleko Łomży. Bandyci bili dwóch braci pałką teleskopową. Policjanci zatrzymali podejrzanych w tej sprawie. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Do tego dramatu doszło w miniony poniedziałek w nocy. Bandyci najpierw wsiedli do samochodu dwóch braci w wieku 28 i 26 lat (wszyscy znali się wcześniej) i kazali się zawieść do lasu. - Gdy zatrzymali się w lesie, podejrzani kazali wysiąść braciom z auta i zaczęli bić ich pałką teleskopową. Po całym zdarzeniu napastnicy kazali pobitym wsiąść z powrotem do auta i wszyscy wrócili do Łomży - informuje oficer prasowy policji w Łomży. Do zatrzymania napastników doszło w środę. 32-latek i 31-latek zostali namierzeni w swoich domach. Okazało się, że młodszy jest poszukiwany przez łomżyński sąd za kradzież. W czwartek decyzją sądu obaj podejrzani trafili do aresztu śledczego, gdzie spędzą najbliższe trzy miesiące. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Czytaj też: Piątnica. 19-latek pobity, bo zwrócił uwagę. Bandyci odjechali BMW. Kierowała kobieta

Sonda
Łomża. Czy czujesz się bezpiecznie w Łomży?
Napadli go bandyci, a potem dostał jeszcze grzywnę