Złodzieje nie mieli litości dla 90-letniego mężczyzny. Senior stracił oszczędności życia

i

Autor: Pixabay

Lotto: Niebywałe! Kolejna wysoka wygrana w tym mieście! Szczęśliwiec wygrał duże pieniądze

2020-04-16 7:58

Obecna sytuacja związana z epidemią koronawirusa spowodowała poważne zawirowania gospodarcze w naszym kraju. Wiele firm zawiesiło swoją działalność, a pracownicy niektórych branż poważnie obawiają się o swoje stanowiska pracy. Wygląda na to, że mieszkańcy Sokółki znaleźli źródło dochodu na te trudne czasy. Drugi raz w tym miesiącu padła główna wygrana w grze Lotto. Ktoś poprawnie wytypował 5 liczb i zgarnął w Mini Lotto ponad 240 tys. złotych!

Nie tak dawno informowaliśmy, że w Sokółce padła główna wygrał w loterii Kaskada. Szczęśliwiec zgarnął 250 tysięcy złotych. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Okazuje się, że miasto ma szczęście do wysokich wygranych. We wtorkowym losowaniu liczb w grze Mini Lotto padła tylko jedna wygrana pierwszego stopnia. Szczęśliwy zakład został kupiony właśnie w Sokółce w kolekturze zlokalizowane przy ulicy Ściegiennego 19a.

Czytaj też: I to jest EMERYTURA! Senior z Białegostoku dostaje OGROMNE pieniądze

Wylosowane we wtorek 14 kwietnia liczby: 13, 21, 27, 30,37 dały wygraną w wysokości 241 313,40 zł. Dziesięć procent z tej kwoty będzie trzeba oddać do Urzędu Skarbowego.

Zakład w Mini Lotto kosztuje 1,50 zł. Aby zdobyć główną wygraną trzeba trafić 5 z 42 losowanych liczb.

Najwyższa do tej pory wygrana w grach Lotto w woj. podlaskim padła w 2015 roku w Suwałkach. Szczęśliwiec zgarnął ponad 30 milionów złotych. W styczniu tego roku los uśmiechnął się do gracza w Łomży, który wzbogacił się o 29 milionów złotych. Czytaj więcej: Kumulacja LOTTO rozbita! Łomża ma nowego milionera. Wygrał ogromne pieniądze

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Super Raport 15.04 - Goście: Robert Winnicki, Roman Osica
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE