Łukasz z Białegostoku już nie wróci do domu. Mężczyzna nie żyje. Miał 31 lat

i

Autor: Shutterstock; Facebook/SOS Zaginięcia Łukasz z Białegostoku już nie wróci do domu. Mężczyzna nie żyje. Miał 31 lat

Tragiczny finał poszukiwań

Łukasz z Białegostoku już nie wróci do domu. Mężczyzna nie żyje. Miał 31 lat

2023-02-06 11:49

Zaginiony Łukasz P. z Białegostoku nie żyje. 31-latek poszukiwany był od soboty (4 lutego). W poniedziałek policjanci przekazali informację, że poszukiwania zostały zakończone. Fanpage SOS Zaginięcia przekazał tragiczną wiadomość, że mężczyzna nie żyje.

Informację o zaginięciu Łukasza P. jako pierwszy podał fanpage SOS Zaginięcia. Później potwierdziła to policja. Łukasz P. ostatni raz był widziany w sobotę (4 lutego) na budowie przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku. 31-letni mężczyzna zadzwonił rano do swojego pracownika z informacją, że musi coś załatwić i nie wróci już na budowę. Wówczas urwał się z nim kontakt. Było wiadomo, że poruszał się białym dostawczakiem. Niestety wkrótce nadeszła tragiczna wiadomość. 31-letni Łukasz P. nie żyje. O śmierci mężczyzny poinformował m.in. portal bialystokonline.pl oraz fanpage SOS Zaginięcia: "Z przykrością przekazujemy informacje, że Łukasz z Białegostoku nie żyje. W tym trudnym czasie składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim Łukasza."

Sierżant sztabowy Malwina Trochimczuk z KMP w Białymstoku przekazała nam, że poszukiwania mężczyzny zostały zakończone i dalej sprawą zajmuje się prokuratura.

Bez powodu skatował na śmierć dostawcę pieczywa. Prosił o niski wyrok