Mercedes zjechał z ronda i wjechał w blok. Niecodzienna kolizja na ul. Wierzbowej w Białymstoku [ZDJĘCIA]

i

Autor: Kolizyjne Podlasie Mercedes zjechał z ronda i wjechał w blok. Niecodzienna kolizja na ul. Wierzbowej w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Mercedes zjechał z ronda i wjechał w blok. Niecodzienna kolizja na ul. Wierzbowej w Białymstoku [ZDJĘCIA]

2020-10-01 8:27

Kierowca srebrnego mercedesa wjechał w ścianę bloku przy ul. Wierzbowej. Chociaż zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to ostatecznie policjanci zakwalifikowali je jako kolizję. Nikomu nic poważnego się nie stało. Nie wiadomo, dlaczego kierowca zjechał z jezdni.

Do tego wypadku doszło w środę po godz. 21. Nagrania i zdjęcia z tego zdarzenia najpierw pojawił się na grupie Kolizyjne Podlasie. Na dostępnych nagraniach można zobaczyć srebrnego mercedesa jadącego w kierunku ul. Wierzbowej. Auto przejeżdża rondo Ronalda Reagana, przebija słupki oddzielające chodnik od jezdni, przejeżdża chodnik, ścieżkę rowerową i wbija się z impetem w ścianę pobliskiego bloku.

W mercedesie, oprócz kierowcy, znajdowała się również pasażerka. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Jak przekazała nam oficer prasowa KMP w Białymstoku, całe zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizja. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Czytaj też: Krótka piłka. Tego BRAKUJE w Białymstoku [TOP 3]

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem