Mieszkaniec Augustowa ciężko pobity we własnym domu

i

Autor: KPP Augustów Mieszkaniec Augustowa ciężko pobity we własnym domu

Mieszkaniec Augustowa ciężko pobity we własnym domu

2021-03-11 17:28

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie i zakłócenie miru domowego. Jak ustalili policjanci, pijani 31 i 18-latek wtargnęli do domu i tam pobili mężczyznę. Mieszkańcy miasta usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Działo się to w niedzielne popołudnie w Augustowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie miasta biją się mężczyźni. Policjanci pojechali na miejsce, gdzie zauważyli wychodzących z posesji dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał na głowie kominiarkę, a drugi kastet. Obydwaj byli nietrzeźwi i agresywni. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie 31-latka ponad 2 promile, natomiast u 18-latka blisko 1,5 promila.

- Policjanci na miejscu ustalili, że zatrzymani uszkodzili drzwi, weszli do pokoju i zaatakowali będącego tam mężczyznę. Bili go taboretem i kastetem, który trzymał jeden z nich - informuje oficer prasowy policji w Augustowie. - Napastnicy wielokrotnie wychodzili z mieszkania, a następnie wracali i bili pokrzywdzonego.

Podlasie. Stado żubrów z Puszczy Augustowskiej wyjada rolnikom zapasy przygotowane na zimę dla krów. Niczego i nikogo się nie boją!

Obydwaj mężczyźni do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. Za udział w bójce i używanie niebezpiecznego narzędzia grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Czytaj też: Mężczyzna nie przeżył pobicia. Dramat na ul. Poleskiej w Białymstoku