Miodusy Wielkie: Tragiczny pożar domu. Mężczyzna nie żyje

i

Autor: Paweł Miodusy Wielkie: Tragiczny pożar domu. Mężczyzna nie żyje. Zdjęcie ilustracyjne.

Miodusy Wielkie: Tragiczny pożar domu. Mężczyzna nie żyje

2021-02-26 7:50

Tragiczny pożar domu na Podlasiu. W spalonym domu we wsi Miodusy Wielkie (woj. podlaskie) strażacy znaleźli zwęglone ciało człowieka. Nie wiadomo jak doszło do pożaru.

Do tego tragicznego w skutkach pożaru doszło w czwartek około godz. 21. We wsi Miodusy Wielkie w gminie Wysokie Mazowieckie spłonął drewniany dom. W płomieniach zginęła jedna osoba, jak podaje Radio Białystok, to mężczyzna. Znaleziono jego zwęglone ciało. Druga osoba, która w momencie pożaru przebywała w budynku, została ranna. Z pożarem walczyło siedem zastępów straży pożarnej. Nie wiadomo jak doszło do tego tragicznego pożaru we wsi Miodusy Wielkie, ustali to policja.

W czwartek w powiecie wysokomazowieckim doszło do innego poważnego zdarzenia. Prawdopodobnie wybuch gazu był przyczyną zawalenia się dachu w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Kruszewo-Wypychy. Trzy osoby zostały ranne, w tym 5-letni chłopiec, który wraz z mamą śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Pisaliśmy o tym tutaj: Kruszewo-Wypychy. Wybuch gazu zniszczył dom 5-osobowej rodzinie. Trzy osoby trafiły do szpitala [WIDEO, ZDJĘCIA]

Korycin-Wypychy na Podlasiu. 5-osobowa rodzina straciła dom po wybuchu gazu. Cudem nikt nie zginął