Młoda matka z dzieckiem zgubiła się w lesie

i

Autor: KWP Białystok Młoda matka z dzieckiem zgubiła się w lesie. Zdjęcia ilustracyjne

Młoda matka z dzieckiem zgubiła się w lesie

2020-11-16 12:58

Policjanci z Łomży odnaleźli zagubioną w lesie kobietę i jej czteromiesięczną córeczkę. 29-latka jadąc przez las pomyliła drogę i straciła orientację w terenie. Na szczęście funkcjonariuszom udało się ją znaleźć już po godzinie od zgłoszenia.

Działo się to w minioną środę po południu. Tuż przed godz. 18 do dyżurnego łomżyńskiej policji zadzwoniła zdenerwowana kobieta z prośbą o pomoc. Z relacji zgłaszającej wynikało, że pomyliła drogi i wjechała samochodem do lasu. Tam straciła orientację w terenie i zabłądziła.

- Sytuacja była na tyle poważna, że był już zmrok a kobieta podróżowała ze swoją czteromiesięczną córeczką - informuje oficer prasowy policji w Łomży. - Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania matki z dzieckiem. Dyżurny był w stałym telefonicznym kontakcie z kobietą oraz z kryminalnymi, którzy w oparciu o współrzędne nawigacji próbowali zlokalizować miejsce ich pobytu.

Kobietę znaleziono po godzinie w lesie w rejonie miejscowości Jurzec Szlachecki w powiecie kolneńskim. Na szczęście 29-latce i jej córeczce nic się nie stało. - Policjanci pomogli wyjechać kobiecie z lasu i dopilnowali, aby bezpiecznie wróciła z dzieckiem do domu - kontynuuje oficer prasowy.

Podlaskie. Gigantyczny przemyt białoruskich papierosów