Siemiatycze. NAĆPANY 27-latek przedzierał się przez pola i bagna. W końcu go złapano [FOTO]

2021-01-12 13:27 vera
NAĆPANY 27-latek uciekał przez pola i bagna. W końcu go złapano [FOTO]
Autor: Photo by ZU photography on Unsplash NAĆPANY 27-latek uciekał przez pola i bagna. W końcu go złapano

27-latek nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Ścigany mężczyzna po przejechaniu kilkuset metrów porzucił auto i wbiegł w pole kukurydzy, a potem przedzierał się przez bagno. Po zatrzymaniu okazało się, że 26-latek był pod wpływem amfetaminy. Miał też wyrok do odsiedzenia. Ostatecznie młody mieszkaniec woj. mazowieckiego trafił do więzienia.

Wszystko działo się, w miniony piątek niedaleko miejscowości Turna Mała w powiecie siemiatyckim. Około godz. 19 policjanci chcieli skontrolować kierowcę samochodu osobowego marki kia. Funkcjonariusze podejrzewali, że osoby podróżujące autem mogą posiadać przy sobie narkotyki.

- Siedzący za kierownicą pojazdu mężczyzna, na widok radiowozu, zawrócił pojazd i rozpoczął ucieczkę - informuje starszy sierżant Kamil Jaroć, oficer prasowy KPP w Siemiatyczach. - Po przejechaniu kilkuset metrów, zjechał na pobocze i zatrzymał auto.

Mężczyzna nie zamierzał się łatwo poddać. Dalej uciekał pieszo przez pole kukurydzy i bagna. W końcu wpadł w ręce ścigających go policjantów. 27-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego miał przy sobie 65 gramów amfetaminy i niewielkie ilości suszu roślinnego - marihuany.

NAĆPANY 27-latek uciekał przez pola i bagna. W końcu go złapano [FOTO]
Autor: KPP Siemiatycze Policjanci z Siemiatycz zatrzymali po pościgu 27-latka, który nie zatrzymał się do kontroli. Ścigany był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mieszkaniec województwa mazowieckiego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Siedlcach do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Co więcej okazało się, że mężczyzna kierował samochodem bez uprawnień, a także, jak wykazało wstępne badanie narkotestem, był pod działaniem amfetaminy.

Czytaj też: Bestia ze wschodu coraz BLIŻEJ. Wiemy, kiedy pojawi się na Podlasiu

- Pojazd, którym uciekał nie miał aktualnych badań technicznych oraz polisy OC. Trafił na policyjny parking - kontynuuje oficer prasowy.

27-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz prowadzenia pojazdu pod działaniem środka odurzającego. Podejrzany trafił już do Zakładu Karnego.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Pijany 17-latek uciekał przed policyjnym pościgiem na samej feldze i bez świateł