Ogromna nagroda za pomoc w odnalezieniu Jakuba Szerszniewa. Gdzie jest 17-latek?

i

Autor: KMP Łomża Ogromna nagroda za pomoc w odnalezieniu Jakuba Szerszniewa. Gdzie jest 17-latek?

Ogromna nagroda za pomoc w odnalezieniu Jakuba Szerszniewa. Gdzie jest 17-latek?

2022-03-01 7:49

Nadal nie udało się odnaleźć Jakuba Szerszniewa. 17-latek ze wsi Kupiski Stare (woj. podlaskie) zaginął dwa miesiące temu. Piłkarz młodzieżówki ŁKS Łomża wyszedł na spacer i wszelki ślad po nim zaginął. Detektywistyczne Biuro Śledcze wyznaczyło nagrodę za wskazanie miejsca pobytu zaginionego Jakuba.

Detektywistyczne Biuro Śledcze wyznaczyło 40 tys. zł nagrody za wskazanie miejsca pobytu zaginionego Jakuba Szerszniewa. - Zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość - czytamy na fanpage'u biura. Jakub Szerszniew ostatni raz widziany był w środę 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie. Jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Na tym samym nagraniu został zarejestrowany też samochód dostawczy. Policjanci poszukują kierowcy tego samochodu, a osoby mogące pomóc ustalić jego tożsamość proszą o osobisty kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem 477171212, lub numerem alarmowym 112.

Łomża. Zaginiecie Jakuba Szerszniewa. Policja szuka kierowcy czarnego busa

Rysopis zaginionego Jakuba Szerszniewa: około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające. W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Jakub nie jest typem imprezowicza. – On nawet nie przeklina – mówili jego koledzy z klasy. – Ciężko myśleć, co mogło stać się z Kubą – dodają. Jakub trenował piłkę nożną, a od imprez z kumplami wolał domową siłownię, albo długie samotne spacery w lasach nad Narwią. – Może został uprowadzony, albo ktoś go potrącił samochodem i wywiózł? – zastanawia się jeden z sąsiadów chłopaka, który także włączył się do poszukiwań.

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?