Natalia Maliszewska na Instagramie. Zobacz zdjęcia sportsmenki z Białegostoku! [ZDJĘCIA]

2019-02-11 10:54

Natalia Maliszewska ma swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 3,5 tys. osób. Sprawdziliśmy, jakie zdjęcia publikuje zdobywczyni Pucharu Świata.

ZOBACZ WIDEO:

Natalia Maliszewska wygrała Puchar Świata w short tracku na dystansie 500 metrów. Ten sukces zapewniła sobie podczas zawodów w Turynie. Łyżwiarka szybka Juvenii Białystok dokonała czegoś historycznego. Białostoczanka jest pierwszą polską zawodniczką Polką, która zdobyła Puchar Świata w short tracku na tym dystansie. W niedzielę białostoczanka przypieczętowała swój sukces. Post na naszym fanpage'u z gratulacjami dla Natalii polubiło ponad 400 osób!

Zobacz także: Natalia Maliszewska zdobyła Puchar Świata w short tracku. To pierwsza Polka w historii z takim sukcesem! [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Na razie to jeszcze do mnie nie dochodzi, ale spokojnie, usiądę, odetchnę i wtedy na pewno powiem sobie: cholera, Kurczaku, dobrą robotę odwaliłaś. To nagroda za ciężką pracę, bo naprawdę trenuję bardzo mocno – powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu.

Natalia urodziła się w 1995 roku w Białymstoku. Ukończyła XIII LO w Białymstoku, następnie chodziła do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego. Jest zawodniczką Juvenii Białystok. Jej siostra Patrycja także uprawia short track.

Natalia jest aktywna w mediach społecznościowych. Można ją znaleźć nie tylko na Facebooku, ale również na Twitterze i Instagramie. Na tym ostatnim możemy znaleźć jej prywatne zdjęcia. Jesteście ciekawi, co zamieszcza w internecie?

>>>Prywatne zdjęcia Natalii Maliszewskiej. 24-letnia białostoczanka zdobyła Puchar Świata [ZDJĘCIA]<<<

A to zdjęcie zamieściła Patrycja Maliszewska, siostra Natalii:

Już za miesiąc w Sofii odbędą się Mistrzostwa Świata. Cała Polska będzie trzymała za nią kciuki!