Nie żyje 3,5-letnie dziecko! Potworna tragedia w Białymstoku

i

Autor: shutterstock

Tragedia!

Nie żyje 3,5-letnie dziecko! Tragiczny wypadek w Białymstoku

2023-06-20 18:28

Nieprawdopodobna tragedia w Białymstoku! Na ul. Zagórnej doszło do śmiertelnego potrącenia 3,5 letniego chłopca. Okoliczności tragedii ustalają policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Do tego śmiertelnego wypadku doszło we wtorek (20.06) około godz. 16.30 na ul. Zagórnej. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letnia kierująca pojazdem volkswagen potrąciła chłopca na ulicy poza przejściem dla pieszych. Niestety dziecko zginęło - poinformowała nas Agnieszka Skwierczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji. Kobieta kierująca autem była trzeźwa. - Policjanci pod nadzorem prokuratora policja wyjaśnia szczegółowo okoliczności zdarzenia - dodaje oficer prasowy.

Nowe informacje: Śmierć 3,5-letniego dziecka w Białymstoku. Tragedia na osiedlowej uliczce. Prokuratura wszczęła śledztwo

Tragiczny wypadek w Białymstoku. 3,5-latek potrącony przez volkswagena

Kurier Poranny dotarł do świadków, którzy twierdzą, że chłopiec był z matką i rodzeństwem na spacerze. W pewnym momencie wybiegł na ulicę wprost pod jadący samochód. O tym, co się stało na Dziesięcinach, ustali prokuratura.

We wtorek w Białymstoku zginęła kobieta potrącona przez śmieciarkę.

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie w Białymstoku?
Białystok. Policjanci dostali dramatyczne zgłoszenie. Liczyła się każda minuta