Orlikowo. Barbara wyszła z domu i ślad po niej zaginął

i

Autor: KMP Łomża Orlikowo. Barbara wyszła z domu i ślad po niej zaginął

Orlikowo. Barbara wyszła z domu i ślad po niej zaginął

2021-09-08 9:34

We wtorek od rana trwają poszukiwania 50-letniej mieszkanki powiatu łomżyńskiego, która w poniedziałek wyszła z domu i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną.

AKTUALIZACJA: Kobieta została odnaleziona. - Zaginiona 49-letnia kobieta odnalazła się, jest już w domu - poinformował nas podkomisarz Justyna Janowska z KMP w Łomży.

Zaginiona to Barbara K. W poniedziałek około godz. 17 wyszła z domu w Orlikowie i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Rysopis poszukiwanej kobiety: wiek 50 lat, wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy siwe do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy normalne, uzębienie niepełne. Ubrana była: szara bluza dresowa z kapturem, wnętrze kaptura koloru żółtego, szare buty sportowe. - Wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt z numerem 112 lub najbliższą jednostką policji - dodaje rzecznik. W Podlaskiem trwają również poszukiwania innej zaginionej. Zobacz również: Pani Zofia błąka się po bagnach. Córka: "Jedyna nadzieja, że straciła pamięć"

Zaginiona dziewczyna została zamordowana