Patryk Modzelewski uwielbia rysować mangę. Białostoczanin stworzył już setki rysunków [ZDJĘCIA]

2019-02-12 13:02

17-letni Patryk Modzelewski pasjonuje się anime oraz mangą, czyli japońskimi animacjami oraz komiksami. W swoim domu ma setki rysunków.

- Wszystko zaczęło się anime Death Note. Od tamtej pory zacząłem interesować się japońskimi animacjami i komiksami - mówi Patryk Modzelewski, który uwielbia rysować.

Zaczęło się, gdy miał czternaście lat. Jego pierwsze prace nie były idealne, ale dzięki poradnikom, które znalazł w internecie, z każdym zapisanym szkicownikiem szło mu coraz lepiej. Zaczynało się od rysowania bohaterów anime Naruto, później przyszła pora na bohaterów Dragon Balla.

Czytaj także: Tomasz Jakimiuk organizuje wyprawę do Afryki. Znany podlaski podróżnik zwiedzi Czarny Ląd na hulajnodze! [WIDEO]

W swoich szkicownikach, których ma kilkanaście (!) znajdziemy mnóstwo rysunków bohaterów japońskiej animacji. Patryk chętnie też rysuje bohaterów komiksów Marvela, ale jak sam mówi bardziej mu leży kreska japońska niż amerykańska. Tworzy też zupełnie nowych bohaterów. W naszym artykule znajdziecie dziesięć najlepszych rysunków Patryka. Pierwsze zdjęcie w galerii to ulubiona praca 17-latka.

W tym momencie 17-latek z Białegostoku ma już na swoim koncie kilkaset stworzonych prac. Patryk wypracował już swój styl i swoją kreskę. Póki co rysuje dla siebie. Najczęściej w domu, a czasami w szkole. Swoje prace tworzy przy muzyce.

Zobacz zdjęcia: Patryk Modzelewski uwielbia rysować mangę. Białostoczanin stworzył już setki rysunków [ZDJĘCIA]

Postać z Dragon Balla, którą narysował Patryk

i

Autor: Patryk Modzelewski Postać z Dragon Balla, którą narysował Patryk

Patryk Modzelewski jest uczniem ZSOiT w Białymstoku. Uczy się na kierunku technicznym. Patrykowi życzymy wytrwałości podczas realizowania swojej pasji. Czekamy, aż Patryk zacznie publikować swoje prace w internecie. Wtedy umieścimy jego profil w tym artykule: Białostoczanie na YouTube, Facebooku i Instagramie. Najciekawsze profile, które warto obserwować!

Zobacz także: Białystok na świetnych grafikach Sławomira Gawryluka. Olbrzymy na Rynku Kościuszki, nożyce przecinające asfalt, kanał w centrum miasta [ZDJĘCIA]

ZOBACZ WIDEO: Natalia Maliszewska cieszy się ze zwycięstwa