Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. Jestem pod bardzo dobrą opieką

i

Autor: Instagram/Paweł Małaszyński Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. "Jestem pod bardzo dobrą opieką"

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. "Jestem pod bardzo dobrą opieką"

2019-02-13 12:00

Potrzebuję tylko czasu by wrócić do formy, dlatego musiałem odwołać wszystkie zajętości teatralne i koncertowe w najbliższym czasie - informuje na swoim fanpage'u Paweł Małaszyński.

Zespół Cochise odwołuje swój najbliższy koncert w Białymstoku, który miał się odbyć w klubie Gwint. Wszystko z powodu urazu kręgosłupa wokalisty tego zespołu - Pawła Małaszyńskiego. 43-letni białostoczanin doznał urazu podczas koncertu w Mikołowie.

Sytuacja jest na tyle poważna, że w ciągu kilku najbliższych dni białostocki aktor i wokalista ma zakaz wychodzenia na jakąkolwiek scenę, a potem czeka go długotrwała rehabilitacja.

Zobacz także: Zenek Martyniuk został dziadkiem. Daniel Martyniuk pokazał córkę. Wiadomo, jak będzie miała na imię [ZDJĘCIA]

Czytaj także: Premiera nowej piosenki Zenka Martyniuka - "Ja gnam przed siebie" [WIDEO]

- Jestem pod bardzo dobrą opieką, wszystko zmierza ku lepszemu - uspokaja Paweł Małaszyński. - Potrzebuję tylko czasu by wrócić do formy, dlatego musiałem odwołać wszystkie zajętości teatralne i koncertowe w najbliższym czasie. Jestem wdzięczny za waszą troskę, cierpliwość i wyrozumiałość - dodaje Małaszyński.

Zobacz także: Natalia Maliszewska na Instagramie. Zobacz zdjęcia sportsmenki z Białegostoku! [ZDJĘCIA]

Paweł Małaszyński wychował się na białostockim osiedlu Słoneczny Stok. Małaszyński na dużym ekranie zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie "Świadek Koronny". Wystąpił także w takich produkcjach jak m.in. w Magda M., Czas honoru, Belle Epoque i Listy do M. Można go również zobaczyć w warszawskim Teatrze Kwadrat.

ZOBACZ WIDEO: Przemysław Sarosiek pokazuje nagranie, jak były dyrektor WORD Białystok wjeżdża w bramę ośrodka