Piątnica. Bracia pobili 15-latka na szkolnym boisku. Powód? Zazdrość o dziewczynę

i

Autor: Paweł Piątnica. Bracia pobili 15-latka na szkolnym boisku. Powód? Zazdrość o dziewczynę

Pobicie na boisku

Piątnica. Bracia pobili 15-latka na szkolnym boisku. Powód? Zazdrość o dziewczynę

2022-08-30 14:29

Na jednym ze szkolnych boisk w gminie Piątnica (woj. podlaskie) doszło do dramatycznych scen. Dwóch braci pobiło 15-latka i jego o 3 lata młodszego kolegę. Wszystko przez sms-y, które jeden z chłopców wysyłał do dziewczyny. Okazało się, że 13 i 15-letni napastnicy byli pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek wieczorem (29.08) policjanci z Łomży otrzymali zgłoszenie, że na jednym z boisk szkolnych w gminie Piątnica doszło do pobicia 15-latka. - Tam, policjanci zastali zgłaszającego razem z 15-letnim synem, który miał porwaną koszulkę. W ich towarzystwie był również 12-latek z uszkodzonymi okularami. Całej sytuacji nieopodal przyglądali się dwaj nieletni napastnicy - informuje oficer prasowy policji. Okazało się, że są to bracia w wieku 13 i 15 lat. Policjanci wyczuli od nich alkohol. W obecności ich rodziców policjanci sprawdzili stan trzeźwości chłopców. Młodszy miał 0,6 promila alkoholu w organizmie, a starszy 0,3.

Czytaj też: Piątnica. 19-latek pobity, bo zwrócił uwagę. Bandyci odjechali BMW. Kierowała kobieta

- Jak ustalili policjanci bracia przyjechali rowerami na boisko, aby spotkać się z 15-latkiem. Pobili go, bo byli niezadowoleni, że pisał sms-y do dziewczyny, która podobała się 15-letniemu agresorowi - wyjaśnia oficer prasowy. Gdy bracia wymierzali ciosy chłopakowi, w jego obronie stanął 12-letni kolega, który próbując powstrzymać napastników sam został uderzony. Teraz sprawą agresywnych braci zajmie się sąd rodzinny. Policjanci ustalają też skąd nieletni mieli dostęp alkoholu.

Czytaj też: Piątnica. Kobieta zabrała kluczyki pijanemu kierowcy. To nie koniec

Starogard Gdański. Nastolatkowie brutalnie pobili kolegę. Szokujące nagranie!
Sonda
Co jest powodem przemocy wśród nastolatków?