Wypadek na obwodnicy Augustowa. Pięć osób trafiło do szpitala

i

Autor: Podlaska Policja / reprodukcja T. Matuszkiewicz / Super Express Wśród ranny są dzieci

Pięć osób rannych w tym dwoje DZIECI! Wypadek na obwodnicy Augustowa. Droga ZABLOKOWANA [ZDJĘCIA]

2021-02-02 19:04

Do wypadku na obwodnicy Augustowa doszło we wtorek 2.02. po godz. 16.00 w okolicach miejscowości Wronowo. Pięć osób trafiło do szpitala w tym dwójka dzieci. Na miejscu są utrudnienia, droga jest zablokowana. Sprawdź szczegóły.

Pięć osób - troje dorosłych i dwoje dzieci - trafiło do szpitala po tym, jak dwa auta osobowe zderzyły się na obwodnicy Augustowa we wtorek późnym popołudniem - podała podlaska policja. Droga w tym miejscu jest zablokowana; auta muszą czekać. Podlaska policja podała, że do wypadku doszło na obwodnicy Augustowa w okolicach miejscowości Wronowo. W wypadku dwóch aut osobowych do szpitala trafiło pięć osób: dwoje dorosłych i dwoje dzieci z jednego auta oraz kierowca drugiego auta. Na razie nie są znane przyczyny wypadku.

Droga jest zablokowana. Jak poinformował PAP rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa, nie ma w tym miejscu możliwości wytyczenia objazdów; auta muszą czekać.(PAP)

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem obywatel Łotwy, jadący krajową "ósemką" w kierunku Augustowa, na prostym odcinku drogi w okolicach Wronowa, wykonując manewr wyprzedzania pojazdu ciężarowego, zajechał drogę kierującemu skodą, który jechał w kierunku Raczek, doprowadzając do zderzenia czołowego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Kierujący trzeźwi - poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Lublin: Strażacy ćwiczyli ratownictwo lodowe