Piękna i wysportowana policjantka z Białegostoku w zawodach bikini fitness [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Białystok/archiwum prywatne Piękna i wysportowana policjantka z Białegostoku w zawodach bikini fitness [ZDJĘCIA]

Seksowna policjantka z Białegostoku w zawodach bikini fitness [ZDJĘCIA]

2021-02-03 12:10

Policjantka Marlena Mosiej na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Białegostoku, a po służbie przygotowuje się do zawodów bikini fitness. Na swoim koncie ma już kilka sukcesów. "Siłownia oraz zdrowe odżywianie dają mi największą satysfakcję" - mówi policjantka.

Sierżant Marlena Mosiej od ponad 3 lat służy w szeregach podlaskiej policji. Na co dzień pełni służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Po służbie każdą wolną chwilę poświęca swojej największej pasji jaką jest sport i zdrowe odżywianie. Aktualnie Marlena przygotowuje się do zawodów bikini fitness. Na swoim koncie ma dwa duże sukcesy: 3 miejsce w Pucharze Polski oraz 5 miejsce w zawodach międzynarodowych NPC.

- Sportem zajmuję się od dziecka - zdradziła policjantka. - Już w szkole podstawowej brałam udział w różnego rodzaju zawodach. Jednak to siłownia oraz zdrowe odżywianie dają mi największą satysfakcję. Spróbowałam swoich sił w zawodach bikini fitness i wiem, że to jest to co chcę robić w wolnym czasie. Służba w Policji również wymaga ode mnie charakteru. Stawia przede mną każdego dnia inne wyzwania, podnosi adrenalinę, a jednocześnie daje satysfakcję z możliwości pomocy innym. 

Wrocławska policjantka w biegu ekstremalnym

W Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku służy również inna wysportowana policjantka. Starszy sierżant Izabela Kłosowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, od 11 lat trenuje kolarstwo. Swoją przygodę z rowerem zaczęła w białostockim uczniowskim klubie sportowym. Trenowała kolarstwo szosowe, górskie i przełajowe. Pisaliśmy o niej tutaj: "Gdzie można być zatrzymanym?". Tajemnicza policjantka z Białegostoku zdobyła serca internautów. Kim jest? [ZDJĘCIA]