Wiktoria Wiśniewska będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Globe. Jestem szczęśliwa i dumna [ZDJĘCIA]

i

Autor: Paweł Wądołowski/CBTR.pl Wiktoria Wiśniewska wyleciała do Albanii, żeby reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020. Zobaczymy w nim 60 pięknych kobiet, reprezentantek najdalszych zakątków świata. Zgrupowanie zakończy uroczystą Galą Finałową, która zaplanowana jest na 12 listopada.

Wiktoria Wiśniewska będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Globe. "Jestem szczęśliwa i dumna" [ZDJĘCIA]

2020-10-29 13:13

Wiktoria Wiśniewska wyleciała do Albanii, żeby reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020. Zobaczymy w nim 60 pięknych kobiet, reprezentantek najdalszych zakątków świata. Zgrupowanie zakończy uroczystą Galą Finałową, która zaplanowana jest na 12 listopada.

19-letnia Wiktoria pochodzi z Grajewa. Ma na swoim koncie tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 oraz 2. Wicemiss Polski Nastolatek 2018. Znalazła się też w pierwszej dziesiątce Miss Tourism Metropolitan International 2019.

Czytaj też: Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020. Zwyciężyła Wiktoria Ciochanowska [ZDJĘCIA]

- Nie mogłam doczekać się wyjazdu - mówi Wiktoria. - Jestem szczęśliwa i dumna, że kolejny raz mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie Łomża, miasto w którym stawiałam pierwsze kroki w konkursach piękności biorąc udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz moje rodzinne Grajewo, będą kolejny raz promowane w świecie. "Wiki, pamiętaj skąd jesteś", Ania od zawsze mi to powtarza i chyba już mocno weszło mi to w krew. Dlatego pragnę podkreślać to w każdym miejscu na ziemi.

Finałowa gala wyborów Miss Ziemi Lubuskiej