Wiktoria Wiśniewska będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Globe. Jestem szczęśliwa i dumna [ZDJĘCIA]

i

Autor: Paweł Wądołowski/CBTR.pl Wiktoria Wiśniewska wyleciała do Albanii, żeby reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020. Zobaczymy w nim 60 pięknych kobiet, reprezentantek najdalszych zakątków świata. Zgrupowanie zakończy uroczystą Galą Finałową, która zaplanowana jest na 12 listopada.

Miss Globe 2020. Piękna Wiktoria Wiśniewska zdobyła w Albanii tytuł Miss Golden Girl [ZDJĘCIA]

2020-11-13 17:52

Wiktoria Wiśniewska zdobyła tytuł Miss Golden Girl na organizowanym w Albanii konkursie piękności. Do rodzinnego Grajewa (woj. podlaskie) piękna 19-latka przywiezie pamiątkową szarfę, prezenty oraz diadem. Koronę Miss Globe zdobyła w tym roku reprezentantka Kosowa.

Wiktoria Wiśniewska jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Wiktoria Wiśniewska ma już na swoim koncie tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 oraz 2. Wicemiss Polski Nastolatek 2018. Znalazła się też w pierwszej dziesiątce Miss Tourism Metropolitan International 2019. Teraz może pochwalić się również tytułem Miss Golden Girl, który zdobyła podczas Gali Finałowej The Miss Globe 2020

Jeszcze przed odlotem do Albanii Wiktoria mówiła:

- Jestem szczęśliwa i dumna, że kolejny raz mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie Łomża, miasto w którym stawiałam pierwsze kroki w konkursach piękności biorąc udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz moje rodzinne Grajewo, będą kolejny raz promowane w świecie. "Wiki, pamiętaj skąd jesteś", Ania od zawsze mi to powtarza i chyba już mocno weszło mi to w krew. Dlatego pragnę podkreślać to w każdym miejscu na ziemi.

W konkursie piękności wystąpiło 42. pięknych pań z całego świata. Zaprezentowały się w kostiumach narodowych, strojach kąpielowych, sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych. Najważniejszą koronę i tytuł The Miss Globe 2020 zdobyła reprezentantka Kosowa - Lorinda Kolgeci.

Finałowa gala wyborów Miss Ziemi Lubuskiej