Podlaski rolnik pijany jak bela. Nie było jeszcze południa

2020-08-06 7:47 vera
W Polsce trwają żniwa. Policjanci apelują o rozsądek
Autor: KPP Augustów W Polsce trwają żniwa. Policjanci apelują o rozsądek. Zdjęcie ilustracyjne

Pijani kierowcy to zmora polskich dróg. Policjanci i media codziennie informują o wypadkach spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców. Obecnie w Polsce trwają żniwa. Jest to czas wzmożonego ruchu maszyn rolniczych na drogach. Niestety kierowcy traktorów również wykazują się brakiem rozsądku, co pokazuje przykład z powiatu bielskiego.

W środę około po godz. 11 policjanci z Bielska Podlaskiego otrzymali informację od anonimowego kierowcy, że drogą jedzie pijany traktorzysta. Policjanci udali się we skazany rejon i w miejscowości Augustowo (woj. podlaskie) zatrzymali 63-letniego mężczyznę. Kierujący traktorem, jak informuje nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji, miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Co więcej, mężczyzna kierował traktorem bez uprawnień, a pojazd nie posiadał badań technicznych. Dodatkowo mężczyzna przewoził pasażera wbrew przepisom. Losem nieodpowiedzialnego 63-latka zajmie się teraz sąd.

Policja apeluje: Nigdy nie pracuj w gospodarstwie pod działaniem alkoholu, nie kieruj pojazdami i maszynami rolniczymi po alkoholu i nie pozwól też, aby czynili to inni!

Czytaj też: Andrzejewo. Samochód przygniótł 23-letnia strażaczkę do ciągnika. Straszna śmierć [ZDJĘCIA]

Dramatyczny wypadek na S8

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.