Straszne!

Podlaskie. Drogowy horror na S8. Trzy osoby nie żyją

2023-01-29 11:01

Podlaskie: Do makabrycznego wypadku doszło w niedzielę (29 stycznia 2023 r.) w godzinach porannych na drodze S8 w miejscowości Sikory-Pawłowięta. W wyniku uderzenia w tył pojazdu ciężarowego przez samochód osobowy, zginęły trzy osoby. Szczegóły na se.pl.

Aktualizacja 8:49

Objazd w kierunku Białegostoku miejsca wypadku na trasie S8 na wysokości miejscowości Sikory Pawłowięta odbywa się już drogą serwisową - podała policja, cytowana przez Polską Agencję Prasową. Czynności funkcjonariuszy na miejscu są prowadzone pod nadzorem prokuratora. Ruch w kierunku Warszawy odbywa się normalnie.

ZDJĘCIA POCHODZĄ Z SERWISU EWYSMAZ.PL

Wcześniej pisaliśmy:

Tragiczne wieści z podlaskich dróg. Koszmarny wypadek miał miejsce po godzinie 5 nad ranem na drodze ekspresowej S8. W zdarzeniu uczestniczyły osobowe porsche i ciężarówka. Ten pierwszy pojazd uderzył w tył ciężarówki. Zginęły trzy osoby, które były pasażerami porsche. Ruch na ekspresowej ósemce zablokowany jest w dwóch kierunkach. Obecnie wszystkie pojazdy poruszające się zarówno w stronę Białegostoku, jak i w stronę Warszawy kierowane są na Łomżę - powiedział rzecznik prasowy podlaskiej policji, cytowany przez portal "Kuriera Porannego".

Podlaskie. Tragiczny wypadek na S8. Służby apelują o ostrożność

Służby przewidują, że utrudnienia mogą potrwać nawet 3 godziny. Na miejscu tragicznego wypadku pracowały m.in. 4 zastępy OSP, policja i ratownicy medyczni. Rodzinom i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność. Na Podlasiu obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia od IMGW przed opadami marznącymi. Warunki mogą być gorsze niż zazwyczaj. Zdejmijcie nogę z gazu i zachowajcie odpowiedni poziom koncentracji! Do tematu tragedii na S8 będziemy wracać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach
Listen on Spreaker.