Podlaskie. Dwóch mężczyzn nie żyje, poszukiwania 57-latka trwają! Dramatyczne sceny nad wodą

i

Autor: Podlaska Policja, Mathiasrex, Maciej Szczepańczyk/WIKIPEDIA W niedzielę z dwóch akwenów w województwie podlaskim wyłowiono już ciało 39-latka i mężczyzny w średnim wieku

Podlaskie. Dwóch mężczyzn nie żyje, poszukiwania 57-latka trwają! Dramatyczne sceny nad wodą

2022-06-19 19:51

W niedzielę, 19 czerwca, z akwenów w województwie podlaskim wyłowiono już ciała dwóch mężczyzn. Przed godz. 13 w zalewie Czepielówka w Czarnej Białostockiej znaleziono 39-letniego obywatela Ukrainy, a przed godz. 17 w zalewie w Korycinie natrafiono na zwłoki innego mężczyzny. Od soboty na Jeziorze Rajgrodzkim trwają poszukiwania zaginionego 57-latka.

Podlaskie. Dwóch mężczyzn nie żyje, poszukiwania 57-latka trwają! Dramatyczne sceny nad wodą

39-latek i drugi mężczyzna nie żyją, po tym jak ich ciała wyłowiono z dwóch zbiorników wodnych na terenie województwa podlaskiego. Przed godz. 13 służby ratownicze otrzymały informację, że w zalewie Czepielówka w Czarnej Białostockiej pod Białymstokiem znajduje się ciało. Po wyłowieniu przez strażaków mężczyzna, którym okazał się być 39-letni obywatel Ukrainy, był jeszcze reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Cztery godziny później, przed godz. 17, służby ratownicze interweniowały na plaży nad zalewem w Korycinie w powiecie sokólskim. - Z akwenu wyłowiono mężczyznę w średnim wieku, ale i w tym przypadku reanimacja okazała się nieskuteczna - informuje Policja Podlaska. To nie koniec złych wieści z północno-wschodniej Polski, bo w sobotę, 18 czerwca, na Jeziorze Rajgrodzkim pod Grajewem zaginął 57-letni mieszkaniec Białegostoku. Mężczyzna wypadł ze swojej łódki w trakcie manewru skręcenia - mężczyzna jest nadal poszukiwany przez służby ratownicze.

Czytaj też: Ciało 30-latki rozkładało się w mieszkaniu. Konkubent szukał w sieci: "dobry adwokat"

Sonda
Umiesz pływać?
Wypadek na przejeździe kolejowym w Trawnikach