Potworny wypadek w Podlaskiem. Zginęła 20-letnia kobieta

i

Autor: Paweł Potworny wypadek w Podlaskiem. Zginęła 20-letnia kobieta

Potworny wypadek w Podlaskiem. Zginęła 20-letnia kobieta

2021-03-08 7:29

Tragicznie zaczął się nowy tydzień w woj. podlaskim. W poniedziałek w nocy w powiecie siemiatyckim doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła młoda kobieta. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego śmiertelnego wypadku. W Podlaskiem panują obecnie trudne warunki do jazdy. IMGW ostrzega kierowców w Podlaskiem przed oblodzeniem. Obowiązuje ostrzeżenie 1. stopnia.

Do tego tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze powiatowej w miejscowości Narojki (woj. podlaskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem 20-letnia kobieta na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych, wpadła w poślizg i uderzyła w słup energetyczny. 20-letnia mieszkanka powiatu siemiatyckiego zginęła na miejscu. Wiadomo, ze kobieta jechała sama.

Tragiczny wypadek ukraińskiego autobusu. Nie żyje 5 osób

W niedzielę w regionie spadł śnieg. IMGW ostrzega przed oblodzeniem. Co najmniej do wtorku w regionie obowiązuje ostrzeżenie 1. stopnia przed oblodzeniem. - Miejscami prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie, jak i po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem oraz mokrego śniegu, powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna powietrza wyniesie od -6°C do -3°C, temperatura minimalna przy gruncie od -7°C do -4°C - czytamy w komunikacie IMGW.

Czytaj też: Podlaskie. Młody rowerzysta nie żyje. 27-latek przyszedł na komisariat i przyznał się, że to on potrącił 25-latka