Norbert zostawił żonę i osierocił trzy córki. Potworna śmierć [ZDJĘCIA]

2022-01-24 9:43
Grodziszczany (woj. podlaskie). Norbert zginął zmiażdżony przez wózek widłowy
Autor: REPRODUKCJA: TOMASZ MATUSZKIEWICZ/SUPER EXPRESS Grodziszczany (woj. podlaskie). Norbert zginął zmiażdżony przez wózek widłowy

Norbert S. (+26 l.) zginął zmiażdżony wózkiem widłowym, który zsunął się z lawety. Do tragicznego wypadku doszło we wsi Grodziszczany niedaleko Dąbrowy Białostockiej (woj. podlaskie), w firmie zajmującej się pomocą drogową i rozbiórką starych samochodów. Młody mężczyzna pracował tam dopiero trzeci miesiąc. Osierocił trzy córki.

Pochodzący z Sokółki Norbert S. w czerwcu 2019 stanął na ślubnym kobiercu. Córkę z pierwszego związku swojej żony Justyny pokochał jak własną, a niebawem na świat przyszły także ich córeczki: Kornelia (2 l.) i Marcelina (10 msc.). Młodzi zamieszkali w Grodziszczanach. W tej samej wsi w listopadzie 2021 roku 26-latek zatrudnił się jako mechanik w firmie należącej do krewnego jego żony, zajmującej się m.in. demontażem wyeksploatowanych samochodów. W ubiegłym tygodniu, feralnego dnia, pracownicy załadowywali wózek widłowy na lawetę. Coś jednak poszło nie tak i maszyna runęła na ziemię, przygniatając pomagającego przy załadunku pana Norberta. Mimo błyskawicznej pomocy udzielonej młodemu mężczyźnie przez wezwanych na miejsce strażaków i ratowników z pogotowia, 26-latka nie udało się uratować - zginął na miejscu.

Prowadzimy śledztwo w sprawie o nieumyślne spowodowanie śmierci podczas wykonywania pracy. Czekamy jeszcze na wyniki sekcji zwłok – mówi Artur Kuberski, szef Prokuratury Rejonowej w Sokółce. Norbert S. spocznie na cmentarzu parafialnym przy sanktuarium w Różanymstoku.

Czytaj też: Adam miał kończyć już zmianę. Tragiczna śmierć. Zostawił 14-letniego syna

Tragedia w kopalni żwiru na Podlasiu. Utonął operator pływającej koparki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE