Policjantka ze srebrnym medalem Pucharu Świata

Autor: KMP Białystok Policjantka ze srebrnym medalem Pucharu Świata

Policjantka ze srebrnym medalem Pucharu Świata. "Pokazała ducha walki"

2022-06-13 13:15

Patrycja Borys została srebrną medalistką Pucharu Świata w kickboxingu w formule Low Kick w kategorii wagowej do 65 kilogramów. - Swoją przygodę z tą dziedziną sportu rozpoczęła 7 miesięcy temu. Nasza koleżanka pokazała ogromne serce i ducha walki - chwalą się policjanci z Białegostoku.

Puchar Świat 2022 w kickboxingu był rozgrywany w Budapeszcie. Posterunkowa Patrycja Borys zwyciężyła z reprezentantką Szwajcarii i dotarła do finału. Policjantka ostatecznie przegrała w finale z aktualną mistrzynią świata, ale zdobycie srebrnego medalu to również ogromny wyczyn. Policjantka pokazała ogromne serce do sportu i ducha walki. Patrycja ma już na swoim koncie Mistrzostwo Polski w kickboxingu. - Na co dzień posterunkowy Patrycja Borys pełni służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Poza godzinami służby swoje pasje sportowe realizuje w jednym z białostockich klubów sportowych - czytamy na oficjalnej stronie KMP w Białymstoku.