Policyjne Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym. Polscy policjanci w czołówce!

Autor: Policja.pl St. sierż. Izabela Kłosowska druga z prawej

2019-09-27 14:59

Policjantka z Białegostoku wzięła udział w Mistrzostwach Świata w kolarstwie szosowym. We Włoszech zdobyła 5. miejsce.

W Mediolanie odbyły się 3. Policyjne Mistrzostwa Świata. W zawodach wzięła udział reprezentacja polskiej policji. W składzie znaleźli się: sierż. szt. Anna Kroner (KWP w Kielcach), sierż. Paweł Baranek (Komenda Stołeczna Policji), st. sierż. Radosław Wasilewski (KWP w Lublinie) oraz białostoczanka st. sierż. Izabela Kłosowska z KWP w Białymstoku. Nasza policjantka od dawna potwierdza, że znakomicie jeździ na rowerze o czym pisaliśmy wcześniej: Sierż. Izabela Kłosowska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku została Mistrzynią Polski oraz tu Policjantka Izabela Kłosowska została wicemistrzynią Polski

Wyścig kolarski odbył się 22 września. Kobiety miały do pokonania trasę 81 kilometrów ze średnim przewyższeniem terenu 1200 metrów. Mężczyznom wytyczono trasę 120 kilometrów z przewyższeniami 2000 metrów. Po bardzo zaciętej walce nasi zawodnicy zajęli wysokie miejsca:

4 miejsce - sierż. szt. Anna Kroner (KWP w Kielcach)
5 miejsce - st. sierż. Izabela Kłosowska (KWP w Białymstoku)