Pożar w Porosłach. Policjanci wyprowadzili z domu cztery osoby. Wrócili po buldoga francuskiego

2021-03-02 11:00 vera
Pożar w Porosłach. Policjanci wyprowadzili z domu cztery osoby. Wrócili po psa
Autor: jch Pożar w Porosłach. Policjanci wyprowadzili z domu cztery osoby. Wrócili po psa

Policjanci z Białegostoku ruszyli na pomoc mieszkańcom domu, który stanął w płomieniach. Jako pierwsi dotarli na miejsce. Najpierw wyprowadzili z domu 4-osobową rodzinę, a następnie wrócili do zadymionego budynku, aby zabrać z niego psa. Dzięki szybkiej interwencji białostockich policjantów, którzy bez wahania ruszyli z pomocą, nie doszło do tragedii.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek tuż przed godziną 23. Dyżurny białostockiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Porosłach. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. - Podczas dojazdu pod wskazany adres, uwagę mundurowych przykuły kłęby dymu unoszące się nad domem - informuje oficer prasowy policji. - Policjanci najpierw obudzili nieświadomych niczego mieszkańców. Chwilę później, bezpiecznie wyprowadzili z domu 4-osobową rodzinę.

Mieszkańcy domu zwrócili uwagę, że w środku został ich ukochany pies. Policjanci wrócili do zadymionego domu, gdzie w jednym z pomieszczeń na łóżku zauważyli przestraszonego buldoga francuskiego. Funkcjonariusze szybko wyprowadzili również psa. Chwilę później na miejsce przybyła straż pożarna, która ugasiła pożar.

Czytaj też: Rodzeństwo z Moniek zatrzymane przez policję. Młodym ludziom grozi więzienie

Julianka (woj. podlaskie). Adam W. (+50 l.) spłonął w pożarze swojego domu. Na pogorzelisku czeka na swojego pana wierny pies Argo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE