Fair Play Crew

i

Autor: M. Heller/OiFP Fair Play Crew

Przedpremierowy pokaz medialny grupy Fair Play Crew w Operze Podlaskiej

2019-04-20 18:42

W środę, 24 kwietnia przedpremierowy pokaz medialny grupy Fair Play Crew. Wojciech Blaszko, Cezary Krukowski i Marcin Rogalski odsłonią trochę swoich pomysłów ze spektaklu komediowego "Kiedyś to było". Premiera zaplanowana jest w Operze Podlaskiej na 26 kwietnia.  

„Kiedyś to było” to najnowszy spektakl komediowy białostockiej grupy. Tancerze wcielają się w nim w nieco starszych panów i wspominają dawne, dobre czasy. Zapowiada się duża dawka świetnej zabawy, z której grupa Fair Play Crew jest znana od lat.  

 Fair Play Crew maja już doświadczenie w realizacji  spektakli teatralnych i musicali. Ich najbardziej znane produkcje, to „Metropolish” czy „Morosophus” (wyróżniony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Grupa Fair Play Crew w ostatnich latach ze swoimi programami komediowymi pokazała się w stacjach telewizyjnych, nie tylko w Polsce. Ma też za sobą tournée po Chinach, gdzie prezentowała program kabaretowy „Seriously Funny”,

Formacja działa już od 20 lat, zdobyte przez ten czas doświadczenie sceniczne i umiejętności sprawiają, że spektakl komediowy „Kiedyś to było” nie tylko zachwyci, ale też rozśmieszy widzów w każdym wieku.

Pokaz przedpremierowy: Środa, 24 kwietnia godz. 12:00

Premiera: Piątek, 26 kwietnia godz. 18:00

Mieszkasz w Białymstoku? Zobacz:

Plac NZS w Białymstoku bez zmian, ale z "zielonymi" przystankami autobusowymi [ZDJĘCIA]

Pomnik młodego Ludwika Zamenhofa stanął przy Rynku Kościuszki w Białymstoku [ZDJĘCIA]