Sheridan

Autor: Kamil Świrydowicz Sheridan

Przełamanie Sheridana. Jagiellonia odnosi cenne zwycięstwo [WIDEO]

2017-12-02 10:35

Jagiellonia Białystok wygrała na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 1:0. Ładną bramkę dającą zwycięstwo zdobył Cillian Sheridan. Ataki Portowców zatrzymywał Marian Kelemen.

Żółto- czerwoni idealnie rozpoczęli spotkanie, już w 9 minucie piłkę w polu karnym Pogoni wywalczył Przemysław Frankowski i dograł  futbolówkę do  Cilliana Sheridana, który w efektownym strzale piętką trafił do bramki gości. Dla Irlandczyka był to pierwszy gol od sierpniowego meczu z Koroną.

Jaga kiłka minut później mogła podwyższyć wynik, ale swoje szanse zmarnowali Fedor Cernych i Arvydas Novikovas.

Po przerwie portowcy ruszyli do ataku, aby za wszelka cenę zmienić niekorzystny wynik. Gdyby nie Marian Kelemen, który bronił wszystkie strzały kto wie jakim wynikiem zakończyłoby się to spotkanie.

Golkiper Jagi odbijał uderzenia  Ricardo Nunesa, Spasa Delewa czy Davida Niepsuja zostając bohaterem meczu z Pogonią. Tym samym Jagiellonia mimo dominacji gości w drugich 45 minutach dowiozła zwycięstwo do ostatniego gwizdka i wskoczyła na podium.

Oto pomeczowe wypowiedzi trenerów obu drużyn, których wysłuchał reporter Radia eska Łukasz Stepaniuk

>>> Podlasie: Od kilku dni nie mogą korzystać z wody. Dramat mieszkańców Siemiatycz