Przemysław Sarosiek (z lewej) to nowy dyrektor WORD Białystok

i

Autor: Anna Augustynowicz/Wrota Podlasia Przemysław Sarosiek (z lewej) to nowy dyrektor WORD Białystok

Przemysław Sarosiek to nowy dyrektor WORD Białystok. "Postaram się wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi"

2019-01-17 13:17

Zarząd województwa podlaskiego powołał dziś Przemysława Sarosieka na nowego dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Przemysław Sarosiek został nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku. Sarosiek jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Był dziennikarzem białostockich i regionalnych dzienników. Od kilkudziesięciu lat jest związany z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, jako sędzia piłkarski, a następnie sędzia futsalu także ekstraklasy.

Od 2014 r. jest Przewodniczącym Sędziów Futsalu w Zespole Futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prowadzi szkolenia i egzaminy sędziowskie. Wspomagał również Podlaski Związek Piłki Nożnej jako rzecznik prasowy, był też jego sekretarzem i członkiem zarządu. Współpracował także z podlaskim Klastrem Obróbki Metali jako specjalista ds. prawnych.

Czytaj także: Zmiany w podlaskich WORD. Dyrektorzy stracili stanowiska

- W białostockim WORD postaram się wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi – mówi nowy dyrektor. - Na pewno przyjrzę się także finansom ośrodka i najważniejszym inwestycjom, tym które są już prowadzone, ale też zaplanowane - zapowiada Przemysław Sarosiek.

Przemysław Sarosiek zastąpił na tym stanowisku Macieja Kudryckiego, który zrezygnował z kierowania białostockim WORD-em.

Czytaj także: Dyrektor białostockiego WORD Maciej Kudrycki złożył rezygnację