Bargłów Kościelny

i

Autor: Google Maps/Street View

Bargłów Kościelny. Przyjechała karetka i policja. Przy drodze miał leżeć człowiek

2020-09-29 8:06

Dzielnicowi z Bargłowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę chryslera. Mężczyzna najpierw zgłosił policjantom, że przy drodze leży nieprzytomny mężczyzna, a później pijany przyjechał na miejsce interwencji. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Teraz grozi mu więzienie.

Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce w sobotę po godz. 16. Dyżurny z komendy w Augustowie otrzymał zgłoszenie, że na terenie gminy Bargłów Kościelny, przy drodze, leży mężczyzna. Policjanci wraz z ratownikami medycznymi udali się na miejsce. Okazało się, że nikogo tam nie ma.

Czytaj też: Impreza na Podlasiu wymknęła się spod kontroli. Straty: 10 tys. złotych [FOTO]

Od razu skontaktowano się ze zgłaszającym. Mężczyzna szybko przyjechał na miejsce i zaczął rozmawiać z policjantami. - Podczas rozmowy z kierowcą chryslera wyczuli od niego silną woń alkoholu - informuje oficer prasowy. - Badanie alkomatem kierowcy wykazało blisko 2,5 promila alkoholu.

Żeby tego było mało, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem